2.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

Osek B deklasoval Vlachovo Březí čtyřmi góly

15. J. Diviš (p.) , 45. M. Čapek , 72. D. Rybák , 78. D. Rybák
25

Přesunutý Osek B ze skupiny C jasně přehrál Vlachovo Březí. V zápase se dvěma góly blýskl Daniel Rybák.

Domácí proměnili penaltu

Osek měl výhodu domácího prostředí a plnou lavičku náhradníků, kteří se postupně dostávali do hry. Vl. Březí se v minulé sezóně zachránilo ke konci sezóny, Osek B hrál v horším středu tabulky ve skupině C. Od začátku měli domácí mírnou převahu. V 15. minutě zahrával Josef Diviš pokutový kop a nedal brankáři Janu Koubovi šanci – 1:0. Poté se hra lehce vyrovnala, ale hosté dostali gól do šatny ve 45. minutě od Matěje Čapka.

Daniel Rybák dal dva góly za šest minut

Ve druhém poločase se do hry dostalo pět hráčů z lavičky Oseka a tři z lavičky Vl. Březí, tak hra byla rozkouskovaná, což více vyhovovalo domácím, za které se prosadil v 72. a 78. minutě Daniel Rybák a stanovil tak konečné skóre 4:0. K zápasu přihlíželo šedesát diváků.

V dalším kole Osek B jede na půdu Bělčic. Vlachovo Březí doma vyzve Volyni.