Vltavan Loučovice doma zabral a vyhrál

30

Domácí celek prožíval nepovedené období, kdy se mu nedařilo a inkasoval spousty branek. Soupeř na tom ovšem nebyl v tabulce o moc lépe a tak se čekal urputný boj o každý metr hřiště

První poločas patřil hostům

Domácí tým začal zápas lépe, ale svou první šanci neproměnil. Záhy mohli jít do vedení hosté, ale oni nemířili přesně. A tak nakonec se první trefy dočkal domácí tým. Když Loučovice poslal do vedení Jakub Toth 1:0. Domácí tým další šance neporměnil a tak přišel trest. Na 1:1 vyrovnával hostující Artur Goretki. O chvíli později bylo pro domácí ještě hůře. To hostující Malše Roudné poslal do vedení Lukáš Wohlgemuth 1:2. První dvacetiminutovka nabídla tři branky, ale zbytek poločasu se odehrával v poklidu mezi vápny. A tak do kabin šel spokojenější hostující celek.

Domácí tým otočil stav zápasu

Do druhého polčoasu nastoupil domácí tým Loučovic už v mnohem lepším rozpoložení. Působil organizovaně a byl také odměněn. Na 2:2 vyrovnával v 66. minutě Jan Fejtek. Remíza ani pro jeden tým nic moc neřešila a tak se obě družstva snažila zápas rozhodnout. To se nakonec povedlo domácím. Jan Beran se nejlépe zorientoval po rohovém kopu a razantní střelou rozhodl v posledních minutách o výhře Loučovic 3:2. Domácí tým tak v závěru vydřel důležité tři body a v příštím kole ho čekají venku Hrdějovice. Hosté se budou snažit získat další potřebné body doma proti Frymburku.

Vltavan Loučovice
Radek Večerník (trenér): Pro oba týmy důležitý zápas. Do domácí sestavy se pomalu a jistě začínají vracet důležité osobnosti a hráči. Začátek zápasu přinesl na každé straně jednu zahozenou šanci. V 7 minutě otevřel skóre domácí Tóth. Ale jak to bývá další šanci jsme nedali a hosté během 10 minut otočili stav na 1:2. Poté se hrál do konce poločasu vyrovnaný fotbal. Do druhého poločasu jsme nastoupili už daleko klidnější a organizace hry už byla i díky zkušenému Somolikovi na té správné úrovni. Přebrali jsme otěže zápasu a nakonec byli odměněni v 89 minutě kdy po rohu napálil míč do sítě Beran. Toto vítězství je velice důležité a věřím že nás zvedne a vše se otočí k lepšímu.

M. Hüttner [-] - J. Havierník [-] , J. Žák [-] , M. Toman [-] , V. Dudla [-] , M. Somolík [-] , L. Ardó [-] (40. J. Beran [-] ) , L. Sojka [-] , J. Černý [-] (46. T. Dostál [-] ) , J. Fejtek [-] (70. V. Matulík [-] ) , J. Toth [-]