9.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2018-2019

Čtyři Dvory převálcovaly na domácí půdě Dačice

20

Červená karta v úvodu utkání rozhodla o celém dění

Červená karta padla již v 7.minutě utkání

Čtyři Dvory přivítaly v 9.kole celek z Dačice. Utkání se ovšem po pár minutách hry začlo vyvíjet pro hosty velmi nemile. Po útočné akci domácích zachytl hostující Nováček letící míč do branky a již v 7.minutě zápasu oslabil svůj tým, když za tento čin viděl červenou kartu. K následné penaltě se postavil Nečekal a otevřel gólový účet. Zápas nabyl nového rozměro jelikož přesilová hra ze strany Čtyráku byla velmi znatelná. Domácí si vytvářeli mnoho šancí, ale dařilo se je využívat až ke konci prvního poločasu. Postupně se trefili Janeček, Matušek a čtvrtou branku do šatny přidal ve 44.minutě Teng. O výsledku tak bylo víceméně rozhodnuto a hostům mohl pomoci snad jen fotbalový zázrak.

Fotbalový zázrak se ze strany Dačice nekonal

Do druhého poločasu vstoupii domácí s klidem na kopačkách, přijít o čtyřbrankové vedení by byl veliký hřích. Vedení však navýšil po pár minutách hry Janeček, který tak přidal druhou branku v utkání a zvýšil na 5:0. Domácí po této brance trochu polevili ze svého výkonu a uspokojili se s vysokým náskokem. Hosté tak zabrali a podařilo se jim díky gólům Šimánka a Kněžínka v 82.minutě snížit na 5:2. Domácí se tak přesvědčili, že Dačice dokáže hrát i v deset hráčích a proto znovu zvýšila svoji aktivitu, která přinesla další dvě branky. Nejprve Teng přidal druhou branku v utkání a gólový účet dokonal Maruška v 87.minutě. Čtyři Dvory tak získala vysokou výhru 7:2