2.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2018-2019

--

--

Spravedlivá remíza na úvod kola

16

Zpočátku nervozní utkání nabídlo spoustu šancí na obou stranách a to díky chybám.

Nervozita a postupné se sehrávání obou stran

Uvodní utkání nové sezony odstartovala na domácím hřišti Planá nad Lužnicí, která přivítala soupře ze Šěvětína. Zápas začal nervozně na obou stranách, na hráčích bylo vidět, že se jedná o první utkání a tak zpočátku hry nebyla nouze o hojnost faulů pramenících právě z chyb. Byla to vcelku otevřená hra, která postupem času předěvším ve druhém poločase, nabízela mnoho šancí. Jako první udeřili hosté. Po střele jednoho z hostujících hračů, brankář domácích vyrazil míč před sebe, kde už byl připravený zakončovat P.Novotný a otevřel skóre utkání 0:1 ve 27.minutě. Radost hostujícího týmu netrvala dlouho. Hráči Ševětína zvládli špatně hru ve velkém vápně, při zahrání rohu a Planá nad Lužnicí to využila k bleskovému brejku. Na konci této akce stál J.Šmídmajer, který se nemýlil, a do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu 1:1.

Otevřená hra, šance na obou stranách a neuznaný gól

Druhý poločas se odehrával ve stejném tempu. Nervozita již opadla, ale hráči vytvářeli mnoho chyb, čímž zároveň vytvářeli více šancí než v prvním poločase. Oba týmy se tak dostaly minimálně do dvou vyložených šancí, ale neuspěly. Nutno podotknout, že brankáři měli dobře postavené tyče, jelikož jejich zvuk byl slyšet více než jednou. Ševětín pak ještě vsítil branku, ale gól nebyl rozhodčím uznaný. Zápas tak skončil remízou 1:1

TJ Sokol Planá nad Lužnicí
Turek - trenér týmu: Jednoznačně zasloužená remíza, zápas byl bohatý na šance, které nebyly bohužel z naší strany využité. Klasický první zápas, určitě máme na čem stavět. Hráčem utkání vybírám Ondru Hofbauera

SK Ševětín
Klimek - trenér týmu: S výkonem týmu jsem spokojený, úvodní zápas je vždy důležitý, kluci předvedli oddanější výkon než v případě. Každopádně zasloužená remíza. Hráče zápasu vybírám M. Šachla.

T. Mansfeld [-] - O. Hofbauer [-] - L. Anděl [-] (90. L. Sedláček [-] ) , M. Janovský [-] , J. Pospíchal [-] , J. Trčka [-] (86. F. Drtina [-] ) , O. Roztočil [-] , J. Přibyl [-] (82. M. Široký [-] ) , J. Šmídmajer [-] (87. L. Švec [-] ) , Z. Handrejch [-] , J. Polišenský [-]