10.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2018-2019

--

Zušťák nasázel Semicím hattrick a prostřílel se do čela tabulky kanonýrů

34

První poločas

Od začátku utkání měli domácí optickou převahu, ale branku ani soupeř neohrožovali. 19. minuta přinesla první vzrušení před brankou a to po dlouhém výkopu Reisera Zušťák vyhrál hlavičkový souboj, tam si naběhl Máška, který prodloužil na Kočího, hostující brankář vyběhl, ten si ho přehodil a hlavou do prázdné branky posílá domácí do vedení - 1:0.

Ve 24. minutě mohl Zušťák navýšit skóre, když vysunul za obranu Mášku, ten mu míč vrátil a jeho střelu brankář vytěsnil na tyč. Ve 37. minutě se postavil k trestnému kopu V. Šrámek, jeho centr do vápna si našel Zušťák a s chladnou hlavou si ho zpracoval na prsa a pohodově skóroval 2:0. Když už se zdálo, že domácí soupeře zlomili, tak ve 40. minutě přišla velká chyba ve středu hřiště, hosté podnikli rychlý brejk, což ještě za cenu žluté karty Reiser zachránil od gólu, ale z následujících dvou trestných kopů po sobě inkasovali domácí po hlavičce Škuliny na 2:1.

Druhý poločas

Druhý poločas ze začátku kopali hosté opět dva trestné kopy za sebou, ale branku neohrozili. Zato ve 47. minutě Bálek z levé strany přihrál do vápna Zušťákovi a ten jak se ukázalo je ve vápně zabijákem a dává na 3:1. Ve 49. minutě domácí šli do rychlého brejku Němečkem, který včas přihrál Zušťákovi a Junior se šel radovat počtvrté - 4:1. V 52- minutě domácí kopali rohový kop, který se nepovedl Kočímu, ale míč se k němu vrátil a reparát už byl úspěšný a M.Kostka navyšuje hlavou skóre na 5:1. Soupeř už byl odevzdaný, ale domácí už žádnou šanci nedokázali zúročit.

Autor: Jiří Cibulka

Stats

Rohy :     7 : 2

Střely na branku :  7 : 2

FK Junior Strakonice
V. Reiser [-] - D. Bálek [-] , M. Kostka [-] , D. Petráň [-] (62. M. Boukalík [-] ) , J. Zušťák [-] (67. D. Juhaňák [-] ) , M. Čapek [-] , V. Šrámek [-] , L. Němeček [-] , F. Frček [-] (46. J. Ouška [-] ) , R. Kočí [-] , J. Máška [-]

FC AL-KO Semice
J. Dvořáček [-] - M. Kysela [-] , M. Císařovský [-] , J. Sádlo [-] , D. Buchtele [-] - I. Antony [-] , P. Keclík [-] , M. Nousek [-] (58. D. Šourek [-] ) , J. Keclík [-] - M. Škulina [-] , R. Veleman [-]

ŽK: 43. V. Reiser .
Počet diváků: 130. Rozhodčí: Izugrafov Svyatoslav - TAUBER Lukáš, PRŮCHOVÁ Nikola.