5.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2018-2019

--

Olešník si v Čimelicích otevřel střelnici

30. R. Štos , 39. R. Štos , 44. S. Vařák , 67. R. Štos , 77. D. Lafata , 84. D. Lafata
26

V Čimelících hosté z Olešníka vstřelili v každém poločase tři góly a o jejich jasné výhře nebyl pochyb.

Po půli bylo jasno

V dalším kole KP přívítali Čimelice fotbalisty Olešníku. Domácí si od začátku věřili, ale to trvalo pouze prvních 20 minut. Hned v 1.minutě se do šance dostal Hegenbart, ale jeho střela mířila vedle branky. Rovněž tak Hegenbartova střela v 8.minutě mířila nad branku hostů.Hra se postupně vyrovnávala a fotbalisté Olešníku získavali navrch.Ve 30.minutě po ztrátě míče ve středu hřiště se dostal k míči Štos a vstřelil první branku utkání.Hra čimelických se poté rozpadla a spoustu přihrávek kazili a rovněž tak obranná hra byla velice slabá.Ve 39.minutě opět Štos využil špatné obranné hry Čimelic a vstřelil druhou branku Olešníku.Ve 44.minutě pak Vařák opět využil špatnou rozehrávku v obraně a vstřelil třetí branku. Poločas tak skončil zcela přesvědčivě 0:3 pro hosty.

Hosté vedení navyšovali

Druhá polovina pak jasně vyzněla pro Olešník. Domácí se velice trápili a toho hosté dokonale využili.V 67.minutě po přihrávce Lafaty opět Štos vstřelil čtvrtou branku hostů. V 77.minutě pak po rohovém kopu dorážel ve skrumáži Lafata a to byla pátá branka v siti domácích.V 84.minutě pak po centru hlavičřkoval ještě před vápnem Lafata a nachytal domácího brankáře na švestkách a vstřelil šestou branku.V 87.minutě pak ještě střela Lafaty skončila na tyči domácí branky.V 89.minutě se pak dostal ještě do dobré npozice Grobár, ale mířil vedle.Utkání tak skončilo zcela přesvědčivým vítězstvím Olešníku 0:6. Domácí mužstvo se bude muset s tímto vyrovnat a hlavně se zvednout po psychické stránce.Bohužel i v dalším utkání v Roudném nebudou Čimelice kompletní a vše bude pouze jen na hráčích, jak se se stávající situací vyrovnají.       Report zaslal Josef Ťupa.