1.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Kvalitní zápas mezi Hředlemi a Mšecí

21

Mšec v minulé sezoně hrála dobrý fotbal a výsledkem bylo dobré umístění v nejnižší krajské soutěži. Hředle zejména na začátku uplynulého ročníku patřily k jasným favoritům, poté je ale zasáhla zranění a výkyvy formy. Jak dopadlo vzájemné měření sil těchtou dvou vyrovnaných týmů?

Kvalitní a remizový poločas

Oba týmy předváděly pohledný a běhavý fotbal, ve kterém měli trochu navrch domácí. Jako první se ale prosadila Mšec, které získala zadarmo rohový kop a nehlídaný Kočí se prosadil - 0:1. Hosté se zatáhli a Hředle si vytvářely šance, ale Mšec hrála zkušeně. Přesto se ale dočkali svěřenci Miroslava Slámy vyrovnání, když se k přímému kopu postavil Vodrážka a jeho střela od břevna do branky čekala na potvrzení pomezního sudí, nakonec ale byla uznána jako gólová - 1:1.

Hředle ve druhém poločase rozhodly

Druhý poločas drželi míč na svých kopačkách Hředelští, ale Mšec má zkušené fotbalisty, a tak zodpovědně bránila. Sama si vytvořila jednu šanci, z té ale branka nepadla. V 60. min. Minařík nahrál Vitnerovi, ten našel ve vápně Bechnera a domácí kanonýr se přesnou trefou k tyči nemýlil - 2:1. Následná desetiminutovka patřila hostujícímu týmů, ale nic z ní nevytěžil. Čas plynul a do poslední minuty bylo o co hrát. Definitivní rozuzlení přišlo až v předposlední minutě, kdy v brejkové situaci vysunul Bechner Vitnera a ten se tváří tvář brankáři nemýlil - 3:1.

FK Hředle
Jan Sklenář, vedoucí týmu: "Byl to kvalitní zápas. Ze začátku jsme měli trochu více ze hry my, ale darovali jsme soupeři roh a z něj následně gól. Mšec pak zalezla a byla znát zkušenost z B třídy. My jsme měli náznaky šancí a Vodrážkou jsme vyrovnali. Ve druhé půli jsme drželi míč, ale soupeř dobře bránil po celý zápas. Moc šancí si nevytvořil a nám se povedlo dát vedoucí branku a ke konci ještě třetí. Důležité také bylo, že jsme do hry nepouštěli jejich útočníky. Byla to zasloužená výhra proti dobrému a těžkému soupeři."

FK Hředle
V. Malinovský [-] - M. Somol [-] , D. Rais [-] , D. Bechner [-] (90. D. Brož [-] ) , B. Amauwah [-] , V. Hladký [-] , A. Vitner [-] , M. Vodrážka [-] , J. Sláma [-] , F. Machovský [-] (81. J. Sadílek [-] ) , D. Minařík [-]

TJ Sokol Mšec - Nové Strašecí z.s.
J. Kolek [-] - M. Kočí [-] (73. A. Eisenstein [-] ) , Z. Červený [-] , M. Pejša [-] - R. Škutchan [-] , T. Janoušek [-] , O. Zázvorka [-] , J. Chlád [-] - J. Jurgovski [-] , J. Zeman [-] , P. Heller [-]

ŽK: 67. M. Vodrážka - 35. P. Heller , 38. Z. Červený .
Hráči zápasu: D. Minařík - T. Janoušek .
Počet diváků: 110. Rozhodčí: AKSAMIT, PAEDR. Miroslav - KALAJ René, PROSBOVÁ Eva.