26.kolo, Ústecký | Ústí nad Labem | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Zápas o postup do 1.B třídy

0

26. kolo okresního přeboru připravilo pikantní souboj, při kterém domácí Spartak Tisá musel porazit hostující Chabařovice, jedině tak by si zajistil postup do vyšší fotbalové soutěže, týmu Chabařovic naopak stačila remíza

Hned od začátku bylo jasné, že Chabařovice se snaží hrát opatrně ze zabezpečené obrany, tu však prolomil hned v druhé minutě hráč Tisé Povejšil a k radosti domácích překonal hostujícího brankaře Krále. Gól na 1:0 hráče Tisé neskutečně nakopl a po celý poločas Chabařovice k téměř ničemu nepustily. Další rána pro hosty přišla ve 43. minutě, kdy si vstřelil vlastní branku zkušený hráč hostí - Levinský. Po první půli se týmy rozcházely do kabin s výsledkem 2:0 pro domácí.

Druhý poločas přinesl stejný obrázek hry jako poločas první. Domácí se snažili kontrolovat hru a nepouštět Chabařovické do větších šancí. Po většinu zápasu se to Tisé dařilo a když už hosté zahrozili, tak narazili na skvélého Honzu Davida hájícího domácí svatyni. V 64. minutě přidal další gól domácí Kudrmann a o zápase bylo prakticky rozhodnuto. V utkání padly ještě tři branky, přičemž jednou se dokázal prosadit i hostující tým, když snižoval na 4:1 hráč s číslem deset - Kytka. Konečné skóre zápasu bylo 5:1. Domácí tým tak vcelku zaslouženě postupuje do 1.B třídy.

TJ Spartak Tisá
Václav Kabátník: ,,Tisá v rozhodujícím zápase sezóny soupeře prakticky k ničemu nepustila a pokud domácí obranou vůbec něco prošlo, tak to byly jen střely z dálky nebo průnikové přihrávky hráčů Chabařovic, se kterými si výborně poradil domácí brankář. Domácí hráči se ujali vedení hned ve druhé minutě utkání a nenechali nikoho na pochybách, že směle směřují za svým cílem v podobě postupu do 1.B třídy. Soustředěnou hrou skóre zápasu postupně navyšovali a zcela zaslouženě dokráčeli k přesvědčivému vítězství 5:1. "

J. David [-] - V. Burian [-] , R. Pešata [-] , R. Král [-] , V. Feix [-] - J. Kalous [-] , J. Maška [-] , Z. Hanzl [-] , V. Kabátník [-] - J. Povejšil [-] , L. Kudrman [-]