13.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2018-2019

--

--

Formu Poříčan odnesla i Hřebeč

10

Poříčany - Domácí tým hrající ve skvlé formě přidali v rámci třináctého kola Ondrášovka KP další výhru, tentokrát proti Hřebči a navíc se vrátil zpátky do čela soutěže.

Janda s Nádeníčkem úřadovali

Parádní vstup Poříčan do utkání. Již v 7. minutě poslal míč do hostující brány Nádeníček a rozjásal početný domácí dav fanoušků - 1:0. Na druhý zásah si museli diváci počkat až do 33. minuty, když se předtím nepodařilo skórovat z pár dalších šancí. Druhý gól domácích vstřelil Janda - 2:0. Šance měli i hosté, ale nedokázali proměnit.

Góly dávali opět jen domácí

Podobný scénář se odehrával i ve druhém poločase. Hřebeč se pokusila s výsledkem něco udělat, ale trefovali se pouze domácí. V 64. minutě přidal svůj druhý gól v zápase Nádeníček - 3:0. Druhý gól v utkání vstřelil i Janda, když dával výsledku definitivní podobu v poslední 90. minutě - 4:0.

SK Poříčany
Zdeněk Šmejkal, trenér: "Už po prvním poločase jsme mohli vést větším než dvoubrankovým rozdílem."

SK Hřebeč
Martin Servus, hrající trenér: "Domácí nám udělili lekci z produktivity. Zatímco oni dokázali své šance proměnit, my jsme v několika z nich totálně selhali.Jinak se hrál vyrovnaný fotbal, soupeř byl silnější ve vápně."