12.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2018-2019

--

--

Novému Strašecí se i nadále nedaří, v Libušíně schytalo bůra

10

Libušín - Nové Strašecí dokáže být téměř každému soupeři vyrovnaným protivníkem, ale neproměňování šancí a chyby přinášejí prohry.

Libušín potrestal chyby soupeře

Hosté byli v prvním poločase lepším týmem. Nové Strašecí má ale problém a to zásadní, proměňování šancí. Navíc přichází chyby vzadu. Ve 23. minutě přišel dlouhý míč za obranu, nedohodl se Kleinmond se stoperem a Pucholt poslal míč do sítě - 1:0.

Libušín přidal v závěru i druhý gól. Ve 43. minutě poslal míč do sítě po rohovém kopu Houška - 2:0.

Libušín přidal další tři góly

Ve 47. minutě přišla další hrubice hostí. Nedůraznou malou domů vystihl Křemen a postupoval sám na brankáře - 3:0. Další gól přidal Sejtarija, když mu pomezní neodmával ofsajdové postavení - 4:0.

I pátou branku vsítili domácí, když se prosadil opět Sejtarija - 5:0.

TJ Sokol Nové Strašecí
Karel Kleinmond, brankář: "K čemu nám je platné, že soupeře dokážeme přehrávat, když nedáváme góly. Pak navíc přijdou chyby směrem dozadu a dostáváme hloupé góly. Nevím, co k tomu více říct."