--

Havířov dva góly dal, přesto prohrál

3. M. Igbinoba (vl.) , 17. J. Marek - 24. L. Skoupý
17

Po hrubých chybách Havířov soupeři daroval vedení, které už nedokázal odčinit. Zápas hosté otevřeli hodně smolně.

Po minutě hry spálil tutovku Tomáš Wojnar, když po nahrávce Guendouzeho přestřelil branku z pěti metrů.

Trest za to přišel rychle. Ve třetí minutě si nevšiml Igbinoba Mackdonald pohybu gólmana Radima Smětáka a při rozehrávce mu poslal míč až neuvěřitelným způsobem do vlastní sítě. 1:0.

Poté indiáni převzali iniciativu, ale naopak Radim Směták musel v jedenácté minutě předvést parádní zákrok, aby zabránil domácím skórovat.

O chvíli později byl Igbinoba Mackdonald moc rád, když si po jeho namazání ukopl domácí útočník v obrovské šanci sám, před Radimem Smětákem, míč.

Další hrubku stejného hráče už domácí potrestali. Po další spálené tutovce Wojnara, chtěl Igbinoba zbytečně uhrát míč u postranní čáry, přišel o něj a Hraničtí vedli rázem hodně lacino o dvě branky zásluhou Jakuba Marka. 2:0..

Indiáni se nadále snažili diktovat hru a ve dvacátéčtvrté minutě se dočkali snížení.

Jakub Hottek odcentroval před branku a Lukáš Skoupý pohotovým skluzem zaskočil domácího gólmana Tomečka – 2:1.

V tu chvíli nikdo netušil, že střelecký zápis tohoto duelu je uzavřený. Přes veškerou snahu se už Indiánům nepodařilo srovnat, i když šancí na to měli dost a připsali si druhou porážku v soutěži.

Zdroj: MFK Havířov