26. J. Šindelka , 54. P. Fiala , 80. M. Vopršal - 5. D. Vlček , 21. P. Kasala (p.) , 34. P. Kasala
18

Bzenec ve Žďáre po půli vedl a domácí horko těžko zachraňovali remízu.

Hosté po poločase vedli

Domácí do utkání vstoupili vlažně a po první brejkové akci se v 5. minutě radoval Bzenec. Míč doputoval po rychlé akci až k úplně volnému Vlčkovi, který propálil Konráda - 0:1. Žďárští odpověděli v 10. minutě po střele Švomy, se kterou si poradil s námahou hostující brankář. Hosté se opět před Konrádem objevili ve 21. minutě a po faulu domácího brankáře na pronikajícího útočníka se pískala penalta. Tu bezpečně proměnil Kasala - 0:2. Ke snížení na rozdíl jedné branky se domácí dostali ve 26. minutě, kdy střelu Vitáska z vápna neudržel Kůřil a Šindelka pohodlně dorazil míč do branky - 1:2. V 34. minutě to bylo již znovu o dvě branky. Hosté rozehráli dlouhý míč do vápna, který prodloužili na zadní tyč a nepokrytý Kasala skóroval v zápase podruhé - 1:3. V závěru poločasu ještě vyrazil nohou Konrád střelu Čecha směřující na přední tyč a tím také skončil první poločas.

Domácí dokázali srovnat

V 54. minutě vytasil fantastický zákrok po střele Bureše Kůřil, který vyrazil střelu letící do šibenice na roh. Ten vzápětí zahrál Fiala a přímo z rohu snížil - 2:3.  Hosté se nadále bránili a podnikali rychlé kontry. V 62. minutě zasáhl výborně po střele Šálka Konrád, aby mu v 70. minutě po střele Vaverky pomohla tyč. To bylo vše, co hosté směrem dopředu předvedli, protože posledních dvacet minut se již začali jen bránit. Jejich pasivitu potrestal po centu do vápna střelou z voleje v 80. minutě Vopršal - 3:3. Závěrečný tlak již branku v síti hostů nepřinesl.

Žďár zakončí podzim v Bystrci. Bzenec hostí Ždírec.

FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou
Petr Nedvěd (trenér): Rozhodně to beru jako ztrátu. Hostům jsme darovali branky a sami jsme byli v koncovce bezzubí. Za výkon ve druhé půli musím hráče pochválit. Jen je škoda, že jsme nevyrovnali dříve.

L. Konrád [-] - J. Nedvěd [-] , S. Švoma [-] (28. M. Vopršal [-] ) , J. Henzl [-] , L. Trojánek [-] , T. Trojánek [-] , Č. Vitásek [-] , O. Růžička [-] (65. L. Komínek [-] ) , P. Fiala [-] , J. Šindelka [-] , J. Bureš [-]