13. J. Fadrný , 60. J. Bajer - 31. O. Kvych , 33. A. Plichta , 59. V. Švarc , 73. A. Plichta , 86. M. Moravec
18

Gólové hody před více než dvěma stovkami diváků přinesly body hostům.

Hosté po poločase vedli

Úvod zápasu patřil domácím a vyjádřili to i střelecky. Ve 12. minutě Kavka našel Fadrného a ten hlavou otevřel skóre - 1:0. Domácí vedení ukolébalo, hosté se zvedli a díky svému pohybu začali zle zatápět domácí defenzivě. V první větší šanci hostí selhal Cejpek. Po půl hodině chyboval domácí obránce a toho ke vstřelení branky využil Oleh Kvych - 1:1. Než se domácí porobrali, tak prohrávali. Ve 33. minutě se hlavou trefil Plichta - 1:2. Domácí mohli do přestávky srovnat, ale Dutka Kavkův přímý volný kop zneškodnil.

Hosté si vedení pohlídali

Ve druhém poločase hrálo vše do karet hostům. V 59. minutě napřáhl ke střele z dálky Švarc, střela před Skočdopolem nepříjemně skočila a míč skončil v síti - 1:3. Domácí hned poté oplatili stejnou mincí. Po Bajerově střele neměl Dutka čisté svědomí - 2:3. Domácí hosty zatlačili, ale ti toho využili k rychlým brejkům, z kterých dvakrát skórovali. V 73. minutě se podruhé v zápase prosadil Plichta - 2:4. Výhru Staré Říše pečetil v 86. minutě Moravec.

Polná v dalším kole jede do Tasovic. Stará Říše hostí Břeclav.

Slavoj Polná
Michal Lovětínský (trenér): Začátek nám vyšel, ale dali jsme jenom jeden gól. Pak jsme vyklidili pole a hosté nás předčili díky pohybu a nasazení. Rozhodly naše hrubé chyby, které byly potrestány.

FSC Stará Říše
Luděk Kováčik (trenér): Začátek jsme úplně prospali. Poté jsme se probrali a hru vyrovnali. Ve druhém dějství jsme díky brejkům a rychlé hře po zemi soupeře přehráli. Je to pro nás cenná výhra.

J. Skočdopole [-] - J. Holub [-] , Š. Rod [-] (80. A. Apfelthaler [-] ) , J. Klíma [-] , O. Šourek [-] , D. Kavka [-] , J. Urbánek [-] (61. D. Voráč [-] ) , T. Válek [-] (46. J. Bajer [-] ) , D. Čížek [-] , V. Haala [-] , J. Fadrný [-]

R. Dutka [-] - A. Šmíd [-] , M. Moravec [-] , R. Cipruš [-] , V. Švarc [-] (83. J. Smejkal [-] ) , A. Plichta [-] (86. J. Sobotka [-] ) , O. Kvych [-] , P. Heide [-] , P. Příborský [-] , L. Hekerle [-] , J. Cejpek [-] (63. M. Vacek [-] )

ŽK: 61. J. Fadrný - 35. A. Šmíd , 79. M. Moravec , 83. V. Švarc .
Hráči zápasu: J. Fadrný - A. Plichta , P. Příborský .
Počet diváků: 210. Rozhodčí: Hovorka Miroslav - SOUKAL Bedřich, KADLEC Václav.