--

V Rosicích nerozhodně

21. P. Drbal - 10. T. Válek
16

Duel týmů z popředí tabulky skončil v Rosicích remízou. Domácí hráli hodinu v deseti.

Po půli nerozhodně

Hned v úvodu hlavičkoval po centru Černého z pravé strany z hranice malého vápna Malata, z výhodné pozice však zamířil vedle pravé tyče branky Polné. V 10. minutě Bajer pronikl z levé strany do vápna domácích, přihrál před branku a dobíhající Válek neměl problém otevřít skóre utkání – 0:1. Ve 21. minutě po rohu Kuglera z pravé strany vytěsnil brankář hostí hlavičku Zezuly pouze na břevno a padající míč dopravil do branky Drbal – 1:1. Průběh utkání poznamenala 32. minuta, kdy zákrok Kršáka na pronikajícího Bajera posoudil rozhodčí jako zmaření brankové šance a domácího hráče vyloučil. Po vyloučení převzali iniciativu hosté, do konce poločasu si však vypracovali pouze jednu větší šanci. Po rychlém protiútoku zakončil akci Polné Urbánek, jeho střela z voleje však byla velmi nepřesná.

Po přestávce branka nepadla

Hosté měli převahu i v první části druhého poločasu, vyloženou šanci si však nevypracovali a několik závarů před brankou Slovanu domácí hráči odvrátili. S postupem času se však oslabení domácí začali osmělovat a vypracovali si několik slibných brejkových příležitostí. Po hodině hry postupoval středem hřiště Selinger, našel nabíhajícího Drbala, jehož střela prolétla vedle levé tyče branky Polné. I další slibné akce domácích však skončily buď nepřesnou finální přihrávkou, nebo nepřesnou či nedůraznou střelou.

Slavoj Polná
Michal Lovětínský (trenér): Začátek nám vyšel, ale pak jsme se uspokojili a zaslouženě jsme dostali gól. Po vyloučení jsme měli míč více na kopačkách, ale nedokázali jsme to zužitkovat. To je naše velká chyba. Nakonec ještě můžeme být rádi za bod, protože si domácí ve druhém poločase vytvořili po brejcích více šancí a sudí jim upřel penaltu po faulu na Malatu.

FC Slovan Rosice
J. Zádrapa [-] - J. Trtílek [-] (46. T. Praks [-] ) , P. Šíp [-] , P. Drbal [-] , T. Selinger [-] , P. Malata [-] (90. P. Novák [-] ) , J. Černý [-] , D. Moučka [-] (83. D. Pazourek [-] ) , M. Kugler [-] , M. Kršák [-] , T. Zezula [-]

J. Skočdopole [-] - M. Pecina [-] (75. A. Apfelthaler [-] ) , J. Bajer [-] , J. Klíma [-] , J. Fadrný [-] , O. Šourek [-] , J. Urbánek [-] , T. Válek [-] (90. P. Trombelli [-] ) , D. Čížek [-] , V. Haala [-] , D. Kavka [-]

ŽK: 75. D. Moučka , 82. M. Kugler - 14. D. Čížek , 62. J. Bajer , 65. M. Pecina , 72. J. Urbánek , 89. D. Kavka . ČK: 32. M. Kršák .
Hráči zápasu: T. Selinger - O. Šourek .
Počet diváků: 110. Rozhodčí: Trigas Paskal - BROSKEVIČ Michal, ZAPLATILOVÁ Jana.