--

--

Blansko rozhodlo v prvním poločase

21

Blanenští v Havlíčkově Brodě rozhodli v prvním poločase a nadále soutěží kráčí bez ztráty bodu.

Hosté po poločase vedli

Domácí nastoupili do zápasu ustrašeně a úvod zápasu strávili zalezlí ve svém velkém vápně. Poté se sice domácí osmělili, ale ze hry měli stále více hosté a v prvním poločase to vyjádřili i brankově. Ve 21. minutě napřáhl z dálky David Bednář, míč před gólmanem Kubátem skočil a nakonec skončil v síti - 0:1. O deset minut později domácí zbytečně ztratili míč ve středu hřiště, hosté podnilli rychlou kombinační akci, k míči se dostal Luboš Chloupek a navýšil vedení hostů - 0:2. Do přestávky se už skóre nezměnilo.

Hosté si vedení pohlídali

Po poločasové přestávce se hra vyrovnala. Chvílemi sice měli více ze hry hosté, ale žádnou výraznější šanci si nevytvořili. Domácí naopak mohli potrestat laxní přístup hostující obrany, ale třikrát je vychytal zaskakující gólman hostů Petr Nešetřil. Hosté tak stále kráčí soutěží bez ztráty bodu.

Havlíčkův Brod v příštím kole jede ke krajskému derby do Humpolce. Blansko hraje doma se Stráním.

FC Slovan Havlíčkův Brod
Jiří Pabousek (trenér): První poločas vyzněl pro hosty. Ve druhé půli se hra vyrovnala, ale chyběla nám lepší produktivita. Proti takovému týmu musíme takové šance proměnit. Ve druhé půlce kluci zahráli výborně a za to je musím pochválit.

FK Blansko
Tomáš Kolouch (trenér): První poločas byl z naší strany lepší, už po pěti minutách jsme mohli vést alespoň 3:0. Měli jsme šance jako hrom. Bohužel ještě v první půli si Huška poranil koleno a musel střídat. Když pro svalové zranění ve druhém poločase odešel i Sedlo, museli jsme sestavou trochu zamíchat, a na souhře už to bylo znát.

J. Kubát [-] - J. Molák [-] , O. Štědrý [-] (66. L. Peřina [-] ) , M. Veselský [-] , J. Pabousek [-] (83. J. Synecký [-] ) , K. Svoboda [-] , M. Polcar [-] , D. Fikar [-] , J. Henek [-] , A. Polívka [-] , M. Vrzal [-]