--

--

Nové Sady stále nevyhrály

21

Nové Sady jsou i po 11. kole bez výhry. Tentokrát prohrály doma s Havlíčkovým Brodem.

Po půli bez branek

Nové Sady chtěly ukončit sérii bez vítězství, ale musely se obejít bez Andreeva, Richtera a Ruse, který si v minulém kole vážně poranil koleno a čeká ho dlouhá pauza.

V prvním poločase se hosté sžívali s menším hřištěm a domácí byli lepším týmem. Domácím hrála do karet i jejich výšková převaha. Nové Sady si však před brankou hostů nepočínaly kvalitně, několikrát akce zbytečně přehrávaly a chtěly zakončovat až do prázdné branky. Povedený trestný kop zase skvěle chytil Kubát, a tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu.

Hosté po pauze rozhodli

Ve druhém dějství se hra vyrovnala. V 56. minutě domácí zbytečně ztratili míč na levém křídle, hosté podnikli pěknou kombinační akci a na jejím konci byl po přihrávce Štědrého přesně zakončující Polívka - 0:1. O deset minut později hosty po rohovém kopu Pabouska uklidnil přesnou hlavičkou Polcar - 0:2. Ve zbytku utkání se domácí dostali k jedinému ohrožení brodské branky, ale střelu k tyči Kubát vyrazil. Stejně se zaskvěl brankář domácích v poslední minutě, když vyrazil střelu Veselského po jeho samostatné akci.

Nové Sady jedou v dalším kole do Strání. Havlíčkův Brod hostí suverénní Blansko.

FK Nové Sady
Rostislav Sobek (trenér): Na hřišti to byl náš asi nejlepší výkon, ale doplatili jsme na to, že jsme chtěli akce dohrávat asi až do prázdné branky. Nechybělo nám sebevědomí, ale bohužel tentokrát to byla asi i trochu smůla.

FC Slovan Havlíčkův Brod
Jiří Pabousek (trenér): První poločas se nám herně nepovedl, menší hřiště s mnoha osobními souboji dělalo hráčům problémy. Po změně stran jsme předvedli již kvalitní výkon korunovaný dvěma brankami.

D. Neoral [-] - A. Janeček [-] , M. Novotný [-] , J. Ďuríček [-] , D. Škoda [-] , M. Krátký [-] , O. Urbančik [-] , J. Schlimbach [-] (85. A. Nguyen [-] ) , L. Hodis [-] , J. Smrček [-] , L. Dokoupil [-]

J. Kubát [-] - O. Štědrý [-] , M. Veselský [-] , J. Pabousek [-] , M. Pleva [-] (89. K. Látera [-] ) , M. Polcar [-] (77. D. Henek [-] ) , D. Fikar [-] (66. J. Peřina [-] ) , J. Henek [-] , A. Polívka [-] , J. Molák [-] , K. Svoboda [-]

ŽK: 90. O. Urbančik - 43. M. Polcar , 63. J. Henek , 80. M. Veselský , 89. M. Pleva .
Hráči zápasu: M. Novotný - A. Polívka , J. Henek .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: Lukašík Petr - ŘEZNÍČEK Tomáš, POSPÍŠIL Michal.