3. P. Musil (p.) - 42. D. Richter
17

Domácí rychle vedli, ale hosté se nesložili a dokázali srovnat.

Po půli nerozhodně

Břeclavští začali na jedničku. Hned ve 3. minutě utkání Lukáš Dokoupil pozdě přistoupil k domácímu Musilovu a domácí kopali penaltu. K té se postavil faulovaný Petr Musil a přesnou ránou k tyči ji bezpečně proměnil - 1:0. Domácí byli lepším týmem a měli několik šancí. Ty však mířili mimo nebo byl na místě hostující brankář Dominik Neoral. Hosté tak na konci prvního poločasu vyrovnali. Ve 42. minutě hosté kopali rohový kop. Milan Novotný posadil míč na hlavu Dominikovi Richterovi, který na přední tyči tečoval míč, který zaplul k zadní tyči a Fibingr byl bez šance - 1:1. Do kabin se tak šlo za vyrovnaného stavu.

Po přestávce branka nepadla

Ve druhém poločase se hrálo podle not domácích. Ti však byli na štíru s koncovkou. Břeclav mohla nakonec rozhodnout v poslední minutě. Petr Dřevěný centroval do vápna a míč skončil na horní tyčce branky hostů. Body se tak v Břeclavi dělily.

Břeclav jede v dalším kole překvapit do Blanska. Nové Sady hostí Havlíčkův Brod.

MSK Břeclav
David Pazdera (trenér): Doplatili jsme na neproměňování šancí. Vystřelili jsme asi dvacetkrát, soupeř dal branku ze dvou příležitostí. My v poslední minutě trefili břevno. Už to ale nejsou ty Nové Sady ze začátku sezony. Dali se dohromady, vyměnili trenéra a přivedli nové hráče. Hráli dobře, ukázali nasazení a intenzitu. Ve druhém poločase jsme je přehráli, ale bohužel nezvítězili.

FK Nové Sady
Rostislav Sobek (trenér): Samozřejmě bychom raději vyhrávali, protože pořád sbíráme bodíky jen po remízách. Ale myslím, že můžeme být vzhledem k průběhu a ke všem okolnostem spokojení. Shodli jsme se po zápase s domácím koučem, že to bylo slušné utkání, ale taky tak trochu válka. Ve druhém poločase se to přelévalo. Soupeř i my jsme měli šance.