--

--

Neratovice ve druhé půli pálily ostrými

17

V dalším kole divize B přivítali hráči Tatranu ambiciózní tým Neratovic, který se netají myšlenkami hrát na postup do ČFL.

První poločas branku nenabídl

Od prvních minut byla znát větší herní kvalita Neratovic, které hrály většinou na polovině domácích. Do dvaceti minut měly Neratovice dvě šance. Jednou zachránil Švarc a podruhé vykopl míč z brankové čáry Vrána. Tatran zahrozil ve 22. minutě, kdy P. Kučera z trestného kopu nastřelil tyč a Veckovu dorážku zablokoval obránce na roh. Díky štěstí nakonec Tatran uhrál do přestávky bezbrankový stav.

Neratovice ovládly zbytek zápasu

Na začátku druhé části byl herní projev domácích trochu lepší. Převaha Neratovic už nebyla taková. Klíčový moment přišel v 59. minutě, kdy hosté utekli po levé straně. Následoval centr přes celou šířku hřiště, který nikdo z domácích nebyl schopen odkopnout. Vrána neuhlídal Ďurindu, který byl na hrací ploše dvě minuty a Švarc byl bezmocný - 0:1.

Hned z protiútoku posadil Černý přesný centr na hlavu Kingsley Omovieho, který těsně minul branku. V 71. minutě přišla podobná akce hostů a Ďurinda hlavou překonal Švarce – 0:2. Chvilku na to dostal míč za obranu Kingsley Omovie, ale z osmi metrů přestřelil. Hřebíček do domácí rakve zaťal v 73. minutě po zaváhání Černého přesnou ranou Brusch – 0:3.

TJ Tatran Rakovník
Pavel Koutenský, trenér: "Zasloužené vítězství Neratovic, které hrály v pohybu a proměnily šance. V prvním poločase se nám soupeře podařilo udržet, ale ve druhém přišlo nedůsledné bránění v obranné činnosti, za což jsme byli potrestáni. Neratovice zatím byly nejlepším týmem, se kterým jsme se utkali."

P. Švarc [-] - D. Novák [-] (78. Y. Kutafin [-] ) , P. Vecka [-] , K. Omovie [-] , T. Rothe [-] (88. L. Skoupý [-] ) , P. Kučera [-] , M. Hudousek [-] (84. F. Skoupý [-] ) , M. Verner [-] , L. Černý [-] , J. Bredler [-] , A. Vrána [-]