Uničovu se návrat domů nepovedl

18. P. Simr , 23. R. Demeter , 64. P. Simr
16

Velké Meziříčí dokázalo vyhrát v Uničově vysoko 3:0.

Uničov měl začátku zápasu jednu šanci. Do utkání nevstoupil úplně špatně, poté ale začali úřadovat hosté z Velkého Meziříčí. V osmnácté minutě zahrávali hosté rohový kop z levé strany a centr, který se točil do brány si našel na malém vápně Pavel Simr, který jej jen lehce líznul hlavou a míč zapadl na zadní tyč do sítě za záda domácího brankáře Štěpána Spurného. O pět minut později ve třiadvacáté minutě vedli hosté už o dvě branky. Z pravé strany na vlastní polovině dostali hráči Velkého Meziříčí pasem za obranu na levou stranu do vápna domácího Uničova. Tam si jej našel Robin Demeter, šel jeden na jednoho a zasekávačkou do středu hřiště se uvolnil a pravačkou zakroutil míč na zadní tyč a brankář Spurný se po míči natahoval marně. Během pěti minut tedy získalo Velké Meziříčí dvoubrankový náskok, který si udrželo až do konce prvního poločasu.

Do druhého poločasu také Uničov nevstoupil špatně, ale stejně jako v prvním poločase hrál jen pár minut. A to na bodový zisk nestačí. Poté už se domácímu celku nic nedařilo. Vše korunoval svým druhým gólem v zápase Pavel Simr. V pětašedesáté minutě přišel do vápna domácích centr z pravé strany. V pokutovém území byla trojice bránících fotbalistů a z Velkého Meziříčí pouze Pavel Simr, který i přesto dostal hodně prostoru a nikdo jej nehlídal. Mohl tak v klidu hlavičkovat z malého vápna a brankář Štěpán Spurný nestačil ani reagovat a Uničov tak po třech zápasech venku prohrál domácí utkání vysoko 0:3.

SK Uničov
Dušan Žmolík trenér Uničova: Do utkání jsme nevstoupili špatně, ale nabídli jsme soupeři dva jednoduché góly, které si připsali. Stejně tak druhý poločas nebyl začátek špatný. Hosté ale byli nebezpeční po krajích.