Valmez získal bod

22. M. Výmola , 76. M. Výmola - 10. F. Žák , 39. F. Žák
18

V souboji s Hodonínem získalo Valašské Mezičí bod za remízu 2:2.

Hned v desáté minutě vedl hostující Hodonín postupný útok po levé straně, odkud následně z hranice velkého vápna přišel přetažený centr na zadní tyč, kde se jeden z jeho hráčů pokoušel o akrobatické zakončení, ale míč se dostal na malé vápno k Filipu Žákovi, který jej ve skluzu uklidil za bezmocného domácího brankáře. Ve dvaadvacáté minutě však hlavní rozhodčí odpískal pokutový kop ve prospěch domácího Valašského Meziříčí a Martin Výmola uklidil míč k levé tyči ze svého pohledu a hostující brankář šel na druhou stranu. Gól byl uznán, ačkoliv vběhlo do pokutového území minimálně pět hráčů dříve, než zahrávající hráč kopnul do míče. Bylo tak srovnáno. Šest minut před poločasovým hvizdem přišla znovu akce hostí, kteří se středem hřiště dostali až do vápna a následně přišel centrovaný míč na zadní tyč z levé strany a domácí brankář nedokázal souboj vyhrát a míč se dostal znovu k Filipu Žákovi, který znovu ve skluzu z téměř stejného místa poslal svůj tým svým druhým gólem v zápase znovu do vedení.

Ve druhém poločase přišlo vyrovnání, ale až čtrnáct minut před koncem. V 76. minutě házelo Valašské Meziříčí dlouhé autové vhazování do pokutového území soupeře, ale hodonínský brankář byl u míče první, vyboxoval jej, ale z jedné jej jeden z domácích vrátil do ohně, kde se nejlépe zorientoval Martin Výmola, který také druhým gólem v utkání dokázal srovnat ve skrumáži na konečných 2:2 a vystřelil tak svému týmu alespoň jednobodový zisk z tohoto utkání s Hodonínem.

TJ Valašské Meziříčí
Marian Bedrich - trenér Valašského Meziříčí: Dostali jsme sice brzkou branku, ale poté jsme se postupně do utkání dostávali, i když jsme šli do šaten se ztrátou. Ve druhé půli jsme si vytvořili více šancí, než soupeř a to mne určitě těší.

L. Pobořil [-] - T. Dekleva [-] , A. Michálek [-] , Z. Sovák [-] - O. Bartozel [-] , V. Žilinský [-] - I. Pop [-] (68. M. Kundrát [-] ) , J. Matyáš [-] , P. Furmánek [-] (86. M. Gajdoš [-] ) , M. Výmola [-] , M. Šichor [-] -