Líšeň se s Valmezem trápila

39. L. Fall
17

Vedoucí celek MSFL vyhrál s posledním pouze o gól.

Hned v šestnácté minutě mohl poslat domácí do vedení Krška, ale z malého vápna se po centru Hanuše netrefil mezi tři tyče a poslal míč těsně vedle. Přesně po půl hodině hry nacentroval Demeter na zadní tyč a Machálek hlavičkoval ze dvou metrů těsně vedle. Ve 37. minutě zahrozili i hosté. Konkrétně Šichor, který se po krásné akci ocitl sám před brankářem domácích, Vitek jej ale dokázal vychytat. Šest minut před koncem ale platilo staré známé pravidlo nedáš, dostaneš. Po centru z levé strany odvracel jeden z obránců míč, ale ten doletěl jen na vápno, kde se následně dostal k míči Lamine Fall a ranou křížem na zadní tyč poslal domácí celek do vedení. V poslední minutě prvního poločasu šel Machálek po pravé straně sám, ale místo zakončení volil přihrávku, ale jeho spoluhráči byli obsazení a brankář Michut zabránil druhému gĺu během krátkého sledu. Do šaten se tak šlo za stavu 1:0 pro domácí Líšeň.

V 63. minutě se dostal do velké šance střídající Fila, ale sám před brankářem trefil pouze jeho nohy. Hned o čtyři minuty protáhl svojí dělovkou Michuta Fall. V 75. minutě mohl zvýšit Krška, ale jeho střelu nejspíše a podle rozhodčího určitě tečoval Zapletal, který byl ale v ofsajdu. Ani pět minut ppřed koncem se Krškova střela neujala, když proletěla jen těsně nad branku hostujícího celku. Čtyři minuty před koncem mohl neproměněné domácí šance potrestat hostující Bartozel, ten ale se střelou z dobré pozice nenaložil dobře a míč poslal vysoko nad branku Líšně. Ta tak jednobrankový náskok udržela.

TJ Valašské Meziříčí
Marian Bedrich - trenér Valašského Meziříčí: Musím dnes svoje hráče pochválit, protože jsme lídra soutěže potrápili. Měli sice více šancí, ale my jsme jich měli také dost. Navíc v závěru se soupeř o výsledek strachoval a musel hru zdržovat.