--

Kroměříž srazila Hlučín

14

Tři branky vstřelila Hanácká Slavia do sítě Hlučína

Minutu před poločasovým hvizdem se dočkali diváci, kteří přišli na zápas hraný pod umělým osvětlením úvodní branky. Hostující Hlučín nejprve ztratil míč na půlce hřiště, následně se ale odrazil zpátky k nim, aby o něj o patnáct metrů blíže ke své brankce opět přišli a domácí Hanácká Slavia Kroměříž šla do rychlé brejkové šance. Ve vápně se pak ke střele dostal jeden z jejich hráčů, kterýmu zmenšil úhel brankář Kodeš a následně proti střele dobře zakročil a míč  vyrazil jen vedle sebe, kde byl Lukáš Motal, který v pádu dokázal míč uklidit do prázdné hlučínské branky. Poločasový výsledek 1:0.

V 71. minutě se dostala Kroměříž opět do rychlé akce a z levé strany přišel centr, který Hlučín nedokázal úplně odvrátit a míč se dostal zpět k domácím. Michal Cupák byl na zadní tyči a míč si zracoval a pak jej dával pod sebe na velké vápno, kde byl Tomáš Okleštěk, který z jedné uklidil míč k tyči Kodešovi branky, který nestačil ani skočit. O dvě minuty později bylo rozhodnuto. Po autovém vhazování na levé strany se míč poodrážel a dostal se až do vápna k Lukáši Motalovi, který byl sám před Kodešem a svým druhým gólem v zápase stanovil konečné skóre zápasu 3:0 pro domácí Kroměříž.

SK Hanácká Slavia Kroměříž
Bronislav Červenka - trenér Kroměříže: Hlučín má dobré mužstvo a byl to dobrý zápas, který jsme zvládli a já jsem spokojený. Jen mě trošku mrzí, že nedokážeme mít zápas více pod kontrolou, když vedeme o jednu branku.

J. Floder [-] - A. Dvořák [-] , P. Hloch [-] , T. Jeleček [-] , T. Matoušek [-] - D. Krhut [-] (78. D. Šmerda [-] ) , T. Okleštěk [-] (83. M. Hirsch [-] ) , M. Cupák [-] , M. Mlýnek [-] (64. V. Mlýnek [-] ) , L. Motal [-] - J. Silný [-]

FC Hlučín
J. Kodeš [-] - J. Massaniec [-] , T. Vengřinek [-] , J. Mac [-] - J. Málek [-] , M. Foltyn [-] - K. Hudeczek [-] , C. De [-] (86. L. Jaroš [-] ) , R. Štefek [-] (77. A. Fojtík [-] ) , T. Dostál [-] , K. Jančík [-] (52. T. Adamovský [-] )

ŽK: J. Silný , 13. M. Cupák , 71. D. Krhut , 86. T. Matoušek - J. Mac , 69. R. Štefek , 86. J. Málek .
Počet diváků: 187. Rozhodčí: MACRINEANU Jiří - RICHTÁR Jaromír, ČERNOEVIČ Alexandr.