--

--

15. M. Růžička (p.) , 18. T. Skála , 20. Z. Sýkora - 19. D. Künstner , 52. M. Ungr
33

Přeštice chtěly navázat na výhru v Rakovníku, ale v cestě jim stála Doubravka. Zápas měl zajímavé dění hned v úvodní dvacetiminutovce, kde se odehrálo vše podstatné. Ve druhé půli hosté dotahovali, na víc než kontaktní gól se ale nezmohli.

Úvodní dvacetiminutovka nabídla vše podstatné

Doubravka neměla vůbec dobrý vstup do zápasu a hned v 15. minutě se proti ni pískala penalta. K té se postavil Růžička a nemýlil se - 1:0. Minutu poté musel být vystřídán zraněný Turek, kterého nahradil Luhový. Ten si hned vybral slabší chvilku, když pustil za svá záda přímý kop Skály - 2:0. Hned poté ale z brejkové situace přišlo snížení, které měl na svém kontě Künstner - 2:1. Hned ve 20. minutě ale domácí opět odskočili, když se prosadil Sýkora.

Během pěti minut padly hned čtyři góly a příchozí diváci si na další museli počkat do druhé poloviny. Po třetí inkasované brance se hosté dostávali více do hry, ale kýženou kontaktní branku to nepřineslo. Ta přišla až ve druhé půli. V 52. minutě zavelel k obratu Ungr - 3:2. Doubravka si vytvářela i další šance, ale ty už gólově neskončily, a tak odjížděla s prázdnou. Přeštice o své výhře rozhodly prakticky během pěti minut první půle.

SK Senco Doubravka
Jaromír Šimr, trenér: "Začátek byl takový nemastný, neslaný. Dostali jsme góla z penalty, poté se nám zranil brankář, kterého jsme museli vystřídat. Dostali jsme gól po chybě, pak jsme snížili z brejku, ale poté jsme hned dostali. Začali jsme více hrát a do druhého poločasu jsme chtěli otočit. Byli jsme lepší, měli jsme šance, ale vyrovnat jsme nedokázali. První poločas byl špatný a když budu koukat pozitivně, tak druhý poločas byl dobrý. Nyní budeme hrát doma s Aritmou, kdy budeme chtít získat tři body. Jsme v situaci, v jaké jsme."