24.kolo, Ústecký | Louny | III. třída sk. A, 2014-2015

V Líšťanech se překvapení nekonalo

66. D. Dunko - 7. J. Kukla , 55. J. Kukla
0

Do Líšťan přijel vedoucí tým tabulky a po bojovném výkonu zaslouženě zvítězil.

Vroutečtí tentokrát záčatek zápasu neprospali a hned v 7. minutě se ujali vedení 0:1. Branku vstřelil kdo jiný, než jejich současný ostrostřelec Jan Kukla. V prvním poločase bylo ještě několik šancí na obou stranách, ale gólově se už nikdo neprosadil. Ve druhém poločase v 55. minutě opět udeřil vroutecký Jan Kukla. Domácím se podařilo snížit. O 11 minut později vstřelil branku David Dunko, ale byl to jediný přesný zásah domácích do vroutecké sítě. Stav utkání se už do konce zápasu nezměnil.

TJ Sokol Líšťany
Jiří Hess ( hráč FK Vroutek): Byl to bojovný zápas. Náš tým bohužel nevyužil několik brankových příležitostí, ale podařilo se nám dotáhnout utkání do vítězného konce.

M. Borl [-] - T. Zítka [-] , J. Nágl [-] , P. Čoveja [-] , D. Dunko [-] - M. Nekola [-] , J. Ondráček [-] , R. Feri [-] , T. Brenkáč [-] - T. Herniš [-] , V. Průcha [-]