18.kolo, Ústecký | Louny | III. třída sk. A, 2014-2015

--

--

Famózní obrat líšťanských ve druhém poločase

0

Domácí přivítali třetí celek tabulky, hráče ze Staňkovic. Po prvním poločase to pro hosty vypadalo na celkem jasnou záležitost, ale domácí provedli ve 2. poločase dokonalý obrat a čtyřmi góly strhli vítězství na svou stranu!!

Hosté ze Staňkovic měli v úvodu zápasu převahu, ze které vytěžili v 15. minutě úvodní gól. Poté se hra vyrovnala. Domácí měli rovněž několik šancí, ale ve 26. minutě branku znovu vstřelili po chybě brankaře Michala Borla hosté ranou ze 40 metrů. Staňkovští znovu udeřili v 38. minutě z rychlého protiútoku a stanovili poločasové skóre na 0:3!  Ve druhém poločase domácí vystřídali dva hráče a v jeho úvodu  měli převahu, kterou po samostatném úniku v 50. minutě využil na snížení stavu 1:3 David Šesták. Při této gólové situaci byl faulován brankářem Ladislavem Maškem, který dostal červenou kartu, protože již byl před tím trestán žlutou, musel opustit hřiště. Poté měli domácí obrovský tlak a Marek Čejka dvěma góly v 61. a 73. minutě vyrovnal stav zápasu. Vyloučení hráče Staňkovic bylo po vyrovnání hodně znát, domácí hráči neustále útočili a jejich převaha byla korunována 5 minut před koncem vítězným gólem Michala Jandy.

TJ Sokol Líšťany
Miloš Čapek - vedoucí mužstva TJ Sokol Líšťany: Zasloužená výhra našich borců za výkon ve druhém poločase.

M. Borl [-] - J. Zelenka [-] , P. Čoveja [-] , M. Háda [-] , R. Feri [-] - M. Nekola [-] , M. Janda [-] , T. Brenkáč [-] , M. Čejka [-] , J. Ondráček [-] - D. Dunko [-]