23.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A, 2017-2018

Služovice s přehledem vyhrály

11. M. Číp , 17. M. Trunčík , 68. J. Macháček (vl.) , 71. V. Kremser , 83. V. Ciminga (p.)
10

Služovice nasázely soupeři pět branek a zaslouženě vyhrály.

Služovice i na hřišti v Hati dokázaly, že mají na jaře formu a jejich vítězná serie nadále pokračuje. Už v 6. minutě našel Číp hlavičku Vladana Cimingy, ale ten mířil mimo tři tyče. Po jedenácti minutách nacentroval Novák míč na Čípa, který svou hlavičku trknul přímo do kasy - 0:1. V 17. minutě se uvolnil na levé straně Vladan Ciminga, načechral balon k Trunčíkovi, který nedal domácímu brankáři žádnou šanci - 0:2. Ve 24. minutě po dlouhém autu Kriebela neprostřelil brankáře Vladan Ciminga. Poté dvakrát zahrozila Hať. Nejdříve centrovaný míč prošel celým pokutovým územím hostů, aniž by se ho někdo dotkl. Ve 35. minutě minul centr Klimenta Polach. V závěru poločasu ještě zahrozily Služovice, ale ani Kriebel, ani Vojtěch Kremser, a ani Novák úspěšnými nebyli.

Ani ve druhé části se moc obraz hry nezměnil. Hať sice prvních dvacet minut opticky hru srovnala, ale šance si nevypracovala. Po pěti minutách se dostal k nebezpečné střele Vladan Ciminga, ale jeho pokus vytěsnil konečky prstů domácí brankář Wozniak. V 55. minutě našla střela Vladan Cimingy jen připraveného Wozniaka. V 68. minut trestný kop Trunčíka nešťastně tečoval do vlastní kasy Macháček - 0:3. O tři minuty později si vybojoval míč Vojtěch Kresmer a střelou podél gólmana ho přiměl ke kapitulaci - 0:4. V 74. minutě střelu hostujícího Trunčíka vyrazil nad Wozniak. Konečný účet zápasu udělal šest minut před koncem z pokutového kopu, který byl nařízen po faulu na Vojtěcha Kremsera, Vladan Ciminga - 0:5

TJ Sokol Hať B
Miroslav Janík (trenér): Soupeř hrál hodně dobře, a bylo vidět na nich, že o sobě ví. Vyhrál zaslouženě.

TJ Sokol Služovice
Petr Pardy (vedoucí týmu): V prvním poločase jsme byli lepší a zaslouženě jsme vedli. Ve druhém se hra na chvíli vyrovnala, ale poté co jsme vstřelili třetí branku, tak už to bylo prakticky už jen na jednu branku.

M. Wozniak [-] - J. Nováček [-] (74. M. Janík [-] ) , J. Kliment [-] (59. T. Němec [-] ) , D. Majer [-] , M. Polach [-] , J. Macháček [-] (70. J. Fryštácký [-] ) , M. Starowicz [-] , R. Polášek [-] , L. Štverka [-] (30. M. Sojčák [-] ) , J. Válek [-] , D. Fojtík [-]

M. Brzezny [-] - P. Kriebel [-] , M. Kremser [-] , A. Ciminga [-] , V. Kremser [-] - J. Novák [-] , M. Nowický [-] (61. M. Polhoš [-] ) , M. Wójcicki [-] (72. J. Knura [-] ) , M. Číp [-] - V. Ciminga [-] , M. Trunčík [-] -

ŽK: 12. J. Macháček - 8. M. Trunčík .
Hráči zápasu: M. Číp .
Počet diváků: 35. Rozhodčí: ŠUMBERA Václav - HORÁK Patrik (N), GOGA Vladan (N).