22.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2017-2018

--

15. P. Strakoš , 59. M. Boháč , 78. V. Kocian - 30. O. Haas , 48. O. Haas , 50. M. Šeuer , 58. J. Tengler , 68. O. Haas , 75. J. Tengler
16

Po nerozhodném poločasu, ve druhém udělily Litultovice domácím tvrdou lekci.

Litultovice přijely pouze v deseti lidech a zaskočily Vřesinu, která je podcenila. Začátek se ale vyvíjel podle domácích not, V 9. minutě obešel Rončka i gólmana, ale jeho pokus byl sražen na roh, z něhož Strakoš hlavou minul. O šest minut později po rohu vsítil hlavou úvodní branku vřesinský Strakoš Strakoš – 1:0. Ve 28. minutě pálí Hořínek vedle a o pár chvil později se stejně vede Čechovi. Po půlhodině hry dlouhý míč před vápnem nabil Drápal Haasovi a ten s pomocí teče obránce překonal bezmocného gólmana domácích – 1:1. Poločas tak dospěl k remízovému závěru.

Po pauze si Vřesina myslela, že to všechno půjde samo a Litultovice jí za to tvrdě potrestaly. Ve 48. minutě po přiťuknutí z přímého kopu uklidil balon k tyči Haas – 1:2. O dvě minuty později naběhl na roh Drápala Šeuer a hlavou málem protrhl síť vřesinské branky – 1:3. V 58. minutě agilní Drápal odcentroval z pravé strany precizně míč na Tenglera, jenž hlavou přehodil brankáře Lamparta – 1:4. Vřesina snížila hned vzápětí, když se ve vápně prosadil Boháč – 2:4. V 68. minutě vyslal Minarčík kolmicí do úniku Haase, který obstřelil domácího strážce svatyně a uzavřel svůj hattrick – 2:5. Koncert Litultovic zakončil v 75. minutě střelou do protipohybu gólmana Tengler – 2:6. Vřesina se zmohla jen na kosmetickou korekcí skóre Vojtěchem Kociánem – 3:6.

TJ Vřesina
Ondřej Teichmann (vedoucí mužstva): Někteří lidé by se měli nad sebou zamyslet a nemyslet si, že půjde všechno samo. Litultovice nás i v deseti lidech přehrávaly, a já doufám, že se to nebude opakovat!