17.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

Budišov přibalil Hlavnici osmičku

0

Budišov v pohodě dokráčel k vysokému vítězství, které navýšilo jeho náskok v tabulce okresního přeboru už na sedm bodů.

Budišov potvrdil v zápase s Hlavnicí svou dominanci. Do vedení se dostal už ve 3. minutě, když po centru Kurice se z první prosadil Petr Modelský – 1:0. Po čtvrthodině hry pelášil ze středu hřiště na hostující branku Hudeček a gólově oslovil Petra Modelského – 2:0. O čtyři minuty přešel přes dva hráče Roman Modelský a výstavní nahrávkou našel Filipa Pražáka, který se nemýlil – 3:0. Těsně před půlhodinou potvrdil instinkt zabijáka Petr Modelský, jenž uzavřel hattrick – 4:0.  O pár okamžiků později uklidil míč elegantně patičkou do kysně po nahrávce Hudečka Kuric – 5:0. Navíc ještě za domácí zahodil šance dvakrát Pizur, jenž nepřesně pálil. I Hlavnice měla nějaké šance, ale třikrát David Liška a jednou Kukol nevyzráli na v pohodě chytajího Krásu.

Druhý poločas se nesl v obdobném duchu V 55. minutě vyslal milimetrovým pasem za obranu střídající Vondrouš Martina Pražáka, a ten napodobil svého bratra Filipa, kterého nahradil na hřišti – 6:0. Hned vzápětí využil špatné rozehrávky Hlavnice Kuric – 7:0. V 70. minutě napálil tyčku hostující kasy Lukáš Marek. O chvíli později mohl korigovat skóre David Liška, ale Krása byl bezchybný. V 85. minutě byl faulován v pokutovém území Hlavnice Lukáš Marek. Kuric mohl zkompletovat hattrick, ale s penaltou naložil lajdácký a Kirschner jeho úmysl vystihl. Nakonec mu však třetí branka byla dopřána v samém závěru zápasu, když levačkou pověsil míč do brány – 8:0.

TJ Spartak Budišov nad Budišovkou
Dušan Anděl (trenér): My jsme měli v první půli spoustu šancí, ze kterých jsme dali pět branek. Soupeř měl čtyři a nedal nic. Zápas pak na konci mohl klidně skončit 20:7. Naše výhra je zasloužená, přehrávali jsme soupeře. Špatně jsme v mnoha případech ještě řešili finální fázi.

Družba Hlavnice
David Nowický (trenér): Klidně mohl být poločas 5:4, ale my jsme své šance nedali. Výsledek je pro nás až moc krutý.

A. Krása [-] - T. Skácel [-] , D. Siažík [-] , J. Němeček [-] , M. Marek [-] - V. Hudeček [-] (61. L. Marek [-] ) , J. Kuric [-] , P. Pizur [-] , P. Modelský [-] (45. J. Vondrouš [-] ) , F. Pražák [-] (40. M. Pražák [-] ) - R. Modelský [-] -

L. Kirschner [-] - P. Martinček [-] (45. D. Haas [-] ) , P. Elbl [-] (20. T. Kukol [-] ) , D. Ochrana [-] , L. Lodňánek [-] (73. J. Lukáš [-] ) , P. Jaksch [-] (45. T. Liška [-] ) , D. Hendrych [-] , D. Liška [-] , J. Kaván [-] , Z. Vrána [-] (82. A. Macák [-] ) , O. Pasterňák [-]

ŽK: 67. O. Pasterňák .
Počet diváků: 77. Rozhodčí: LUDVÍK Radim - VRBA Martin, KAŠPAŘÍK Daniel.