Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

12.05.2018 16:00

21.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2017-2018


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Slovan deklasoval Košutku a slaví postup do B třídy!


Branky


15

Fotbalisté Slovanu deklasovali v sobotním utkání rezervu Košutky 8:0 a již s předstihem si zajistili postup do 1.B třídy! Plzeňský celek má pět kol před koncem v čele tabulky patnáctibodový náskok na duo Zruč B – Smíchov, takže teoreticky ještě může být bodově dostižen, ale vzhledem k bilanci vzájemných zápasů s těmito soupeři už ne předstižen.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Slovan šel od začátku za vítězstvím

Slovan si již v týdnu předehrál utkání 22. kola v Liticích, v němž zvítězil 5:0 a do zápasu s Košutkou vstupoval s vědomím, že by mohl v případě výhry už i slavit postup. A domácí začali zápas výborně. Na první gól se čekalo pouze do 10. minuty, kdy se prosadil Martin Vričan. O pět minut později pak navýšil skóre Josef Reischig a bylo jasné, že favorit neohroženě kráčí za třemi body. Po půlhodině hry se zapsal mezi střelce také Martin Sartorius a Košutka již zcela odpadla. Ještě do přestávky tak vstřelili své druhé góly v utkání Josef Reischig a Martin Vričan a bylo to 5:0.

Domácí skórovali ještě třikrát

Po přestávce domácí na chvíli zvolnili na tempu, ale v závěrečné půlhodině se opět rozstříleli. V 65. minutě zkompletoval hattrick Martin Vričan, který vzápětí zaznamenal i svou čtvrtou trefu. V 86. minutě pak uzavřel skóre na konečných 8:0 Josef Nosek.

 

Zhruba hodinu po skončení zápasu pak hráče Slovanu zastihla zpráva o porážce druhého Smíchova s Dýšinou, což znamenalo, že mohli definitivně odstartovat postupové oslavy. Jejich první vlna skončila až v neděli v brzkých ranních hodinách.Ohlasy k zápasu


SK SLOVAN Plzeň 1910
Josef Kraft (vedoucí mužstva): Byla to jednoznačná záležitost. Nepamatuji si, že by měli v utkání nějakou šanci. Byl to zápas, který se nám povedl. Vycházelo nám všechno a oni v podstatě nekladli odpor. Byl to takový ostřejší trénink. Jelikož jsme po zápase věděli, že Smíchov prohrál, tak už jsme oslavovali postup. Přiznám se, že jsem přišel domů v půl 4. ráno (smích). Hlavní oslavy ale necháváme na dokopnou. B třída se tu hrávala. Na postup jsme čekali asi 15 let. Většina kluků s tou soutěží zkušenost nemá, takže se těšíme. V této soutěži se od nás čekalo, že budeme zápasy vyhrávat. V B třídě budeme chtít sbírat body a vyhrávat alespoň na domácím hřišti, abychom tam hráli důstojnou roli.
Sestavy


SK SLOVAN Plzeň 1910
P. Žáček [-] - M. Sartorius [-] (80. J. Končel [-] ) , M. Cigler [-] , M. Vričan [-] , J. Reischig [-] (52. A. Radvanovský [-] ) , D. Šenigl [-] (53. M. Makkai [-] ) , M. Sartorius [-] , L. Mareška [-] , J. Nosek [-] , O. Žák [-] , P. Bouřil [-]

TJ Košutka Plzeň B
F. Šatra [-] - A. Šula [-] , T. Vávro [-] , P. Vodička [-] (30. M. Rybička [-] ) , J. Kuchař [-] , M. Džilič [-] , J. Prokeš [-] (72. M. Mareš [-] ) , J. Bureš [-] , R. Holý [-] , V. Sirotek [-] , M. Langmajer [-]

Počet diváků: 37. Rozhodčí: Adamčík Miroslav - VOLF Petr (N), KRINKE David (N).

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Tip: výhra domácích

Tip experta: výhra domácích

Slovan jde pro jasný postup. Body zůstanou doma.

Tip: výhra domácích

Vedení klubu, Fotograf - TJ Zruč | Plzeňský | Plzeň - Město

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 TJ Sokol Lhota B 13 64:22 34
2 TJ Sokol Plzeň - Černice B 13 33:16 31
3 TJ Zruč B 13 47:24 28
4 TJ Union Plzeň 13 40:18 27
5 SK Rapid Sport B 13 31:23 24
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Václav Bezdička 29
2 Tomáš Roubal 10
3 Jakub Langer 10
4 Luděk Jandoš 8
5 Milan Štádler 8
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Martin Žemlička 54 60% 0
2 Matej Kuncendorfer 53 59% 0
3 Vladimír Holeček 51 56% 0
4 marek kracmer 50 54% 0
5 Lubos Martinek 49 53% 0
Zobrazit celou tabulku