26.kolo, Ústecký | Chomutov | Okresní přebor sk. A, 2014-2015

--

Vejprty s přehledem zvládly důležité domácí utkání a jsou v čele tabulky

14. J. Hudec , 41. Z. Kuča , 55. T. Keil , 58. T. Keil , 75. J. Hudec , 86. L. Souček
0

Hromy, blesky a prudký liják zřejmě rozpumpoval energii domácích. V důležitém utkání Vejprty nic nepodcenily a vyprovodily ze hřiště Spořice B výhrou 6:0. Po klopýtnutí hlavního rivala z Perštejna se Vejprty prozatím posunuly na první místo tabulky okresního přeboru.

Domácí se chtěli s místními fanoušky, kterých tentokráte nepřišlo kvůli bouřce a následnému dešti tolik, rozloučit výhrou. Za tou šli od začátku aktivně a vytvořili si několik šancí. První branka padla z pokutového kopu po faulu na Černého. Hudec jasně proměnil. Domácí byli aktivnější, ale nepřesná rozehra brala další šanci, ale i tak mohli několikrát skórovat. Druhou branku vstřelil kapitán týmu Kuča, který propálil mezi rukama hostujícího brankáře. Hosté v průběhu prvního poločasu nevystřelili na branku.

Druhý poločas začal opět tlakem domácích a po přihrávce Hudce před zcela okrytou branku vstřelil Tomáš Keil na 3:0. Čtvrtou branku přidal v zápětí Keil z pokutového kopu po faulu na Jansu. Pátou branku vstřelil opět Jakub Hudec, pro něj typickou akcí s náběhem za obranu a kličce brankáři. Poslední branku přidal střídající Souček, který využil přihrávku Radka Černého.

Zdroj foto: FB Slovan Vejprty

TJ Slovan Vejprty
Tomáš Schirl (bývalý záložník Slovanu Vejprty): Utkání hrané od začátku pod taktovkou domácích, hosté naši branku téměř neohrozili. I v posledním domácím utkání jsme potvrdili své kvality. Moc se mi líbil Johan Hablawetz a krajní obránce Aleš Pop, který aktivními náběhy podporoval útočné akce domácích.

D. Mašek [-] - A. Pop [-] , R. Marančák [-] , M. Keil [-] , J. Hablawetz [-] - R. Černý [-] , J. Jansa [-] , Z. Kuča [-] , M. Budský [-] - J. Hudec [-] , T. Keil [-]

ŽK: 21. R. Černý .
Hráči zápasu: A. Pop , Z. Kuča , J. Hablawetz .
Místo: Vejprty.