24.kolo, Ústecký | Chomutov | Okresní přebor sk. A, 2014-2015

--

--

Mikulovice v deseti hráčích základní sestavy obdržely devět branek

0

Vysokou porážku 9:0 museli zkousnout hráči Interu Mikulovice, kteří přijeli k mistrovskému utkání jen v deseti lidech základní sestavy. Domácí Perštejn v utkání jasně dominoval a jen díky řadě neproměněných šancí skóre utkání nebylo vyšší.

Utkání se soupeřem, který přijel v deseti, bylo od začátku jasnou partií. Domácí se dostali rychle do vedení, poté neproměnili dvě po sobě rychle jdoucí penalty (Jícha do tyče, Richter do gólmana). Během deseti minut měli domácí tlak s několika vyloženými šancemi – Jícha 2x a Molnár. Až ve 20. minutě zvýšil Molnár na 2:0. Zápas se stal jasnou záležitostí, domácí jen díky mnoha promarněným šancím zvítězili pouze 9:0. Kvalitní utkání odehrál Jícha se Strakou, kteří oba vstřelili po třech brankách. Pro hosty to byla krutá prohra, ale přijet na hřiště vedoucího celku jen v deseti lidech se prostě nevyplácí.

Zdroj foto: TJ Spartak Perštejn

TJ Spartak Perštejn
Pavel Zicha (trenér TJ Spartak Perštejn): Průměrné utkání prvního s předposledním.

O. Hlaváček [-] - J. Holý [-] , M. Šinkovic [-] , J. Taška [-] , L. Havránek [-] - J. Molnár [-] , P. Zicha [-] , M. Petřík [-] , R. Richter [-] - M. Jícha [-] , J. Straka [-]

Hráči zápasu: J. Molnár , M. Jícha , J. Straka .
Místo: Perštejn.