D. Torma 20. (p.)
D. Torma 50.
M. Daněk 71.
M. Bartoň 75.
4:3
(1:2)
10. R. Ponížil
35. J. Barot
83. J. Barot (p.)
Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

17.06.2018 17:00

26.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2017-2018


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Malenovice dokázaly ve druhé půli otočit duel se Slavkovem pod Hostýnem


Branky


20. D. Torma (p.) , 50. D. Torma , 71. M. Daněk , 75. M. Bartoň - 10. R. Ponížil , 35. J. Barot , 83. J. Barot (p.)
7

Do Malenovic přijel nováček ze Slavkova pod Hostýnem, který v jarní části trošku ztratil ze svého podzimního lesku a ještě hůře jsou na tom malenovičtí fotbalisté. Ti hodně omladili kádr a proto také nebyly jarní výsledky optimální. První poločas patřil týmu z pod Hostýna, který dirigoval zkušený Josef Barot. Hosté odcházeli do kabin s jednobrankovým náskokem. Domácí celek ale dokázal ve druhém dějství otočit výsledek a bral nakonec všechny tři body.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Hosté dokázali v první půli vstřelit dvě branky

V zápase dvou týmů ze středu tabulky lépe začali v Malenovicích hosté ze Slavkova pod Hostýnem, kteří dokázali zužitkovat svoji herní převahu ze začátku utkání a poté co domácím nevyšla ofsajdová past, dokázal hostující hráč Ponížil proměnit samostatný únik na domácího brankáře Mňačka. Až teprve po obdrženém gólu začalo i domácí mužstvo pořádně hrát a při jedné z akcí si domácí hráč Dominik Torma vynutil faul v pokutovém území a s nařízenou penaltu si právě faulovaný hráč poradil. Do kabin přece jenom, odcházel spokojenější tým hostů, poté co jim zajistil poločasové vedení 1:2 kapitán družstva Josef Barot. Domácím nelze upřít snahu, ale Slavkov pod Hostýnem se ukázal na Zlínsku jako velmi kvalitní protivník.

Domácí dokázali výsledek utkání otočit

Utkání mezi Malenovicemi a Slavkovem pod Hostýnem se odehrávalo za velmi teplého počasí a od začátku druhého poločasu bylo vidět na hostujícím týmu, že jim dochází fyzické síly a mladý domácí tým začal stupňovat svůj nápor. A zaslouženě si domácí hráči vynutili otočení výsledku utkání, když se podruhé v zápasu prosadil hráč Dominik Torma, třetí domácí branku vsítil střídající hráč Daňěk chvíli poté co nastoupil na hrací plochu. A čtvrtou trefu do hostující brány přidal Marek Bartoň. Hosté ze závěrečné tlaku vytěžili pouze pokutový kop, kterým hostují hráč Josef Barot korigoval svým druhým gólem v utkání konečný stav na 4:3 pro domácí. Malenovice tak otočily průběh utkání, kdy především ve druhém dějstvé měly více fyzických sil, což nakonec rozhodlo.Ohlasy k zápasu


FC Malenovice
M. Šenkeřík, vedoucí: První půle patřila hostujícímu celku, který zaslouženě vedl o jednu branku. V teplém počasí nejspíše hostím došly síly, čehož dokázal mladý běhavý celek domácích využít a utkání náležitě otočit...

TJ Slavkov pod Hostýnem
Facebook Slavkova: První poločas jsme byli lepším týmem, ve druhé půli ale přišel náš výpadek a zbytečná ztráta tří bodů.Sestavy


FC Malenovice
J. Mňaček [-] - D. Paták [-] , M. Bartoň [-] (53. J. Dorotík [-] ) , Š. Válek [-] , D. Kletečka [-] , R. Střelec [-] - D. Torma [-] , J. Kostka [-] (12. M. Struška [-] ) , J. Bartoň [-] (72. L. Otrusina [-] ) , P. Menša [-] (69. O. Macek [-] ) - L. Gábor [-] (56. M. Daněk [-] )

TJ Slavkov pod Hostýnem
L. Neradil [-] - R. Ponížil [-] , L. Urbánek [-] (62. M. Urbánek [-] ) , R. Pálka [-] , D. Mrázek [-] , R. Sadil [-] , M. Kužel [-] , J. Krajcar [-] , P. Šimčík [-] , J. Barot [-] , J. Pavlica [-] (78. J. Janečka [-] )

ŽK: 36. D. Paták - 32. J. Pavlica , 42. J. Barot , 89. R. Ponížil .
Hráči zápasu: R. Střelec , D. Torma - R. Ponížil , J. Barot .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: BLAŽEK Vladimír - GARGULÁK Tomáš, NOHAVICA Radek.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích

Administrátor klubu - TJ Sokol Veselá | Zlínský | Zlín

Tip: remíza

Petr Koseček

Expert: Jan Fojtík
Tip experta: výhra domácích

Malenovice v posledním zápase vyhrají

Tip: výhra hostů

Fanoušek, Vedení klubu - TJ Sokol Veselá | Zlínský | Zlín

Tip: výhra hostů

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 FC Fryšták 18 76:15 46
2 FK Mladcová 18 39:15 39
3 FK Admira Hulín 18 42:32 36
4 TJ Sokol Tečovice 18 33:22 33
5 TJ Sokol Veselá 18 42:40 30
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Marek Vavruša 20
2 Jan Hřebačka 15
3 Petr Motal 14
4 Radek Ponížil 12
5 Petr Dlouhý 12
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 David Vajda 72 57% 1
2 Venca Likeš 62 49% 0
3 Zdeněk Jurásek 58 48% 0
4 Milan Bača 54 51% 0
5 Petr Číž 49 47% 0
Zobrazit celou tabulku