1:3
(0:2)
Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

20.05.2018 16:30

22.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2017-2018


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Tečovický Bivoj zastavil vítězné tažení Příluk


Branky


15

Na příluckou Cecilku zavítal v krásném nedělním odpoledni tečovický Bivoj a hrálo se takřka za ideálních fotbalových podmínek. V malém zlínském derby bylo těžké hledat favorita, domácí tým se na jaře vypjal k výborným výkonům a Tečovice stále bojují o bronzovou příčku za dvojicí Mladcová - Veselá. Začátek zápasu patřil domácím, ale hosté zasadili Přílukám dvě těžké rány, ze kterých se už nevzpamatovaly. V závěru utkání přidali hosté třetí pojistku, domácí korigovali výstavní ranou Čelůstky. V závěru domácí odmítli své šance ke snížení stavu utkání a Bivoj si tak odváží do Tečovic všechny tři body.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Hosté přežili šance domácích a pak dvakrát udeřili

Na půdu Příluk zavítaly v nedělním odpoledni Tečovice a hrál se zcela vyrovnaný zápas v poli, kdy domácí měli ze začátku více ze hry, souboj ukočíroval Bivoj nakonec  do vítězného konce, když během dvou minut trefil dvakrát do domácí branky po střelách z dálky. "V zápase šlo domácím o získání bodů, jako pojistky záchrany. Domácí začali poměrně zostra a hostující brankář Jokl musel během prvních šest minut řešit dvě prudké střely na svou bránu. Další šanci měli domácí v 15. minutě, ale opět stříleli jen do brankáře. Tři neproměněné šance se ukázaly jako velké mínus, protože hosté v rozmezí 27. - 29. minutě dali dva góly o Dorazíma a Závody,  které se nakonec ukázaly jako rozhodující. Utkání bylo i tak velmi vyrovnané, ale hosté byli v zakončení prostě efektivnější", hodnotí první půli funkcionář FK Příluky Jaroslav Brabec.

 

Ve druhé půli padlo po jedné brance na každé straně

Ve druhé půli domácí tlačili a hosté útočili do otevřené obrany, ale na obou stranách a to na výborně připravené hrací ploše končily akce nepřesnostmi v nahrávce nebo v zakončení. Když hosté deset minut před koncem přidali třetí gól, zdálo se být rozhodnuto. Pak ale trefil Čelůstka z trestného kopu čistou šibenici Joklovy branky a kdyby zachovali v závěru sami na gólmana hostí postupující Frolek a po něm Kotík klid, tak mohlo být Bivoji ještě dost horko. "Ve druhém poločasu se snažili domácí o kontaktní gól, ale naopak obdrželi v 80. min. třetí gól z kopačky Frkala. Nakonec se přeci jenom podařilo vstřelit čestný gól po přímém kopu obránce Čelůstky, který vymetl šibenici Joklovi branky. Následný pokus Frolka s hranice 16-tky šel bohužel nad bránu hostí. Hosté tak oplatili Příluku podzimní domácí porážku a posunuli se v tabulce na 3. místo. Domácí převedli opět velmi dobrý výkon, ale tentokrát střelecky uspěli jen jednou a to nestačilo", viděl druhé dějství domácí Jaroslav Brabec.  

 

 

 

 Ohlasy k zápasu


FK Příluky
Jaroslav Brabec, funkcionář: Předvedli jsme dobrý výkon, ale nepřesnosti a trochu klidu v zakončení nás stály body. Tečovice jsou velmi silný soupeř a potvrdily svou výbornou formu. Budeme se snažit zlepšit zakončení a bodovat v příštím zápase.

TJ Sokol Tečovice
Vladimír Kundera, funkcionář: Podle obrazu hry remízové střetnutí se štěstím nakloněným hostům. Zaujalo i působení dvou "padesátníků" na place a to domácího brankáře Nečase (*1966), který sice obdržel 3 branky, ale společně s hostujícím Sedláčkem (*1968) se mezi aktéry neztratili.Sestavy


FK Příluky
J. Nečas [-] - M. Šranko [-] (73. J. Janáč [-] ) , M. Prokop [-] (46. J. Polanský [-] ) , L. Adamík [-] , D. Dvořáček [-] (73. D. Frolek [-] ) , Z. Julina [-] , J. Kotík [-] , Z. Vlček [-] , R. Machalíček [-] , M. Dujsík [-] (46. J. Budín [-] ) , P. Čelůstka [-]

TJ Sokol Tečovice
Z. Jokl [-] - Z. Šnajdr [-] , D. Kysučan [-] , V. Šnajdr [-] (90. L. Soják [-] ) , P. Sedláček [-] , L. Balcárek [-] - M. Dorazín [-] , R. Závoda [-] , J. Vopatřil [-] - M. Frkal [-] (86. A. Ondík [-] ) , D. Dorazín [-]

Hráči zápasu: P. Čelůstka - Z. Jokl , M. Frkal .
Počet diváků: 74. Rozhodčí: Kubíček Michal - MATUŠŮ Marek, BRABEC Michael.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.
David Vajda 22160

Tip: výhra hostů

Pavel Novák 23210

Tip: remíza

Zdeněk Kučera 16614
Administrátor klubu - TJ Sokol Veselá | Zlínský | Zlín

Tip: výhra domácích

Jiří Jetmar 24337

Tip: výhra hostů

Jan Barták 26009

Tip: výhra hostů

Venca Likeš 18286

Tip: výhra domácích

Olda Kalivoda 23428

Tip: remíza

Petr Koseček

Expert: Jiří Antoš
Tip experta: výhra domácích

Příluky mají fazonu a doma porazí i Tečovice

Peter Harčarik 15995

Tip: výhra domácích

Iveta Šůstková 16612

Tip: remíza

Jaroslav Brabec 16750

Tip: výhra domácích

Pavel Kouřil 34131

Tip: výhra domácích

Jiří Kadlík 29735

Tip: remíza

Milan Bača 31549

Tip: remíza

Zdeněk Jurásek 17088
Fanoušek, Vedení klubu - TJ Sokol Veselá | Zlínský | Zlín

Tip: remíza

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 FC Fryšták 6 20:8 13
2 TJ Sokol Veselá 6 18:11 12
3 FK Mladcová 6 11:6 12
4 FK Chropyně 6 12:8 12
5 SFK Elko Holešov B 6 16:14 12
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 David Krajcar 8
2 Zdeněk Polepil 7
3 Marek Vavruša 6
4 Petr Dlouhý 6
5 Jan Hřebačka 5
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Pavel Kouřil 21 50% 0
2 Zdeněk Kučera 18 42% 0
3 David Vajda 18 42% 0
4 Jiří Jetmar 17 40% 0
5 Venca Likeš 16 38% 0
Zobrazit celou tabulku