R. Střelec 25. (p.)
D. Bartoň 52.
2:3p.
(1:0)
Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

13.05.2018 16:30

21.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2017-2018


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

FOTO: Veselá vydolovala v Malenovicích výhru na penalty


Branky


25. R. Střelec (p.) , 52. D. Bartoň - 61. R. Manďák , 70. D. Sokol
14

Do Malenovic zavítal v krásném slunečném odpoledni lídr tabulky z Veselé a čekalo se, zda domácí tým prolomí svoji výsledkovou krizi a jestli se hosté prezentují zlepšeným výkonem. Začátek utkání patřil překvapivě Malenovicím, které odcházely do kabin s jednobrankovým vedením. Ve druhém dějství přidali domácí druhou trefu a to už vypadalo s akciemi Veselé velmi zle. Hosté ale zabojovali a dokázali ještě stav utkání srovnat. V penaltové loterii domácí střelci totálně selhali a hosté ji vyhráli hladce 3:0. Veselé přišla o bod a v tabulce se na ni již dotáhla Mladcová.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Domácí fotbalisté dokázali jít do vedení

V první půli byli aktivnější překvapivě domácí fotbalisté, kteří šli zásluhou proměněného pokutového kopu do vedení a Veselá nedokázala vyzrát na dobrou obranu domácího celku. "V bodových dostizích s Mladcovou jsme sice jeden bod ztratili, ale podařilo se nám v tomto zápase vstát z mrtvých a za to patří všem čtrnácti hráčům a členům realizačního týmu velký dík. Navíc to bylo dnes na hřišti bez našeho lídra, Tomáše Dujky, který po Tečovicích ještě nebyl zcela fit. Jsem přesvědčený, že na výkonu a bojovnosti z druhého poločasu se dá stavět ve zbývajících zápasech sezóny. Bude se ještě rozdělovat patnáct bodů a nepředpokládám, že oba vedoucí týmy vyhrají všech pět svých zbývajících zápasů vždy za tři body", hodnotí duel sekretář veselského klubu Zděněk Kučera.

 

 

 

"Byl to zápas dvou různých poločasů. V prvním jsme jasně dominovali a Veselá mohla být ráda za stav 1:0. Ve druhém jsme doplatili na deseti minutový výpadek, který bohužel Veselá využila k vyrovnání. Vítězství jsme mohli ztrhnout na svou stranu několika tutovými šancemi, nestalo se, asi jsme si to vybrali na podzim. Penalty už byly jen loterie a získané zkušenosti mladých hráčů, jak příště unést zodpovědnost. Velmi podprůměrná Veselá, která nás nikterak nepřehrála a nepřekvapila, bere však o bod víc", říká brankář domácích Adam Juráň.

 

Hosté dokázali utkání ještě zremizovat

Ve druhém dějství se domácí dokonce dostali do dvoubrankového vedení a Veselá musela hrát vabank. "Velkou ztrátou pro tým a osobním neštěstím pro Tomáše Pavla je jeho zlomená klíční kost po zbytečném, nic neřešícím faulu na půlící čáře, kdy už míč směřoval do zámezí. Malenovická lajna v těsné blízkosti zdi tribuny je hodně nebezpečná. Můj obdiv patří Petru Červenkovi, který ve čtvrtém rozstřelu v řadě, stejně jako dnes, chytil vždy dva pokusy protihráčů (musím se ho zeptat, jak si ty střelce načítá do hlavy,  ale asi mi to neprozradí). Rozstřel měl dost kuriózní průběh. Domácí jej totálně nezvládli, když mezi těmi dvěma pokusy co lapil gólman, ještě jednou minuli zařízení.  Čtvrtý a pátý exekutor Malenovic si proto zhluboka oddechli, že nemuseli ani na plac", dodává k utkání sekretář TJ Sokol Veselá Zdeněk Kučera.

 

Na penalty vyhráli hosté

Na penalty vyhráli hosté 3:0, domácí střelci totálně selhaliOhlasy k zápasu


FC Malenovice
Adam Juráň, brankář: Musím v první řadě klukům poděkovat za přístup, obětavost a týmového ducha v zápase. Nás čeká dvojité derby, na která se musíme důkladně připravit. Jsem velmi zvědav na závěr soutěže, objektivně vítězství přeji Mladcové.

TJ Sokol Veselá
Zdeněk Kučera, sekretář: Za stavu 0:2 jsem už v obrat příliš nevěřil, nakonec se mužstvo neskutečně zvedlo a dovedlo utkání do penaltového rozstřelu, kde už dominovalo. Dnes nám citelně chyběl Tomáš Dujka, ale i bez něj jsme utkání na horké půdě nakonec zvládli.Sestavy


FC Malenovice
A. Juráň [-] - D. Paták [-] (68. P. Menša [-] ) , D. Galatík [-] (65. D. Kletečka [-] ) , M. Bartoň [-] , R. Střelec [-] , M. Daněk [-] - J. Kostka [-] (82. D. Mikoška [-] ) , M. Bartek [-] , D. Torma [-] - P. Vichorec [-] (82. L. Mikeštík [-] ) , D. Bartoň [-]

TJ Sokol Veselá
P. Červenka [-] - J. Žaludek [-] (46. P. Přibyla [-] ) , F. Žůrek [-] , D. Sokol [-] , M. Bodlák [-] , M. Odstrčilík [-] , D. Dlabaja [-] (89. R. Soukup [-] ) , M. Čoček [-] , R. Manďák [-] , J. Červenka [-] , T. Pavel [-] (76. V. Štěpánek [-] )

ŽK: 48. M. Daněk , 57. P. Vichorec - 25. P. Červenka , 44. M. Bodlák , 66. J. Červenka , 81. D. Sokol .
Hráči zápasu: M. Bartek , D. Bartoň - R. Manďák , P. Červenka .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: DOKOUPIL Tomáš - STODŮLKA René, KADLČÁK Jakub.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.
Jiří Kadlík 29735

Tip: výhra hostů

David Vajda 22160

Tip: výhra hostů

Jiří Jetmar 24337

Tip: výhra hostů

Zdeněk Kučera 16614
Administrátor klubu - TJ Sokol Veselá | Zlínský | Zlín

Tip: výhra hostů

Jindřich Slováček 30129

Tip: remíza

Venca Likeš 18286

Tip: výhra domácích

Olda Kalivoda 23428

Tip: výhra hostů

Petr Koseček

Expert: Jan Václavík
Tip experta: remíza

Utkání v Malenovicích skončí v základní hrací době smírně

Zdeněk Jurásek 17088
Fanoušek, Vedení klubu - TJ Sokol Veselá | Zlínský | Zlín

Tip: výhra hostů

Jan Barták 26009

Tip: remíza

Milan Bača 31549

Tip: výhra hostů

Jaroslav Brabec 16750

Tip: výhra hostů

Michael Brabec 25516

Tip: remíza

Pavel Kouřil 34131

Tip: výhra hostů

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 FC Fryšták 6 20:8 13
2 TJ Sokol Veselá 6 18:11 12
3 FK Mladcová 6 11:6 12
4 FK Chropyně 6 12:8 12
5 SFK Elko Holešov B 6 16:14 12
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 David Krajcar 8
2 Zdeněk Polepil 7
3 Marek Vavruša 6
4 Petr Dlouhý 6
5 Jan Hřebačka 5
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Pavel Kouřil 21 50% 0
2 Zdeněk Kučera 18 42% 0
3 David Vajda 18 42% 0
4 Jiří Jetmar 17 40% 0
5 Venca Likeš 16 38% 0
Zobrazit celou tabulku