20.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2017-2018

--

--

--

Kostelecký Moravan si doma poradil s Malenovicemi

43. M. Gerát , 49. L. Kaďorek , 50. M. Gerát , 76. M. Gerát - 22. D. Bartoň , 73. R. Střelec (p.)
14

Do Kostelce u Holešova zavítaly v nedělním odpoledni Malenovice, které stále hledají podzimní formu. Také domácí celek střídá dobré výsledky s těmi horšími a tak se očekával poměrně vyrovnaný duel. V první půli se to také do puntíku vyplnilo, kdy padlo po jedné brance na každé straně. Klíčovým okamžikem utkání byl příchod na trávník Miroslava Geráta ve 41. minutě, který na hřišti začal řádit jako "Černá ruka" a dokázal sám vstřelit tři branky a de facto rozhodl o konečném výsledku.

V první půli padlo po jedné brance na každé straně

Na perfektně připravený pažit do Kostelce u Holešova zavítaly v nedělním odpoledni Malenovice, které zde chtěly přerušit svoji nepříznivou jarní sérii. Také domácí celek chtěl už před zraky svých věrných fanoušků bodovat, neboť v jarní části několikrát doma překvapivě vyhořel, naposled s Loukami. V domácí sestavě se objevil i zkušený Třasoň a na výkonu domácích to bylo znát. Do vedení šli však hosté, kdy se ve 22. minutě trefil malenovický kanonýr David Bartoň. Domácí však nesložili zbraně a vehementně se snažili o vyrovnání. Klíčovým okamžikem utkání byl příchod na trávník Miroslava Geráta ve 41. minutě, který o dvě minuty později brankou do šatny srovnal stav utkání. Do kabin se tak odcházelo za nerozhodného stavu 1:1.

Miroslav Gerát vystřílel domácím výhru

Do druhé půle vlétli hráči kosteleckého moravanu jako uragán a po čtyřech minutách je poslala do vedení přerovská posila Lukáš Kaďorek. O pár minut později dal gerát svoji druhou branku a domácí již vedli 3:1. Hosté utkání ještě zásluhou Radima Střelce z pokutového kopuzdramatizovali, ale v 76. minutě stanovil Gerát konečný výsledek na 4:2 a zkompletoval tím i svůj hattrick za 50 minut, co v utkání působil.

"Potřebovali jsme už konečně zvítězit, což se nám doma podařilo. Důležitým momentem zápasu byla branka na 1:1 těsně před poločasem. Dobře jsme vstoupili do poločasu druhého a dvěma brankami jsme hostům odskočili. Těm se podařilo ještě snížit, ale konečnou podobu výsledku dal svým třetím golem Gerát", hodnotil duel s Malenovicemi kapitán Kostelce u Holešova Tomáš Marek.

SK Moravan Kostelec u Holešova
Tomáš Marek, hráč: Konečně jsme se doma dočkali, povedl se nám vstup do druhého poločasu i zásluhou střídajícího Geráta, v závěru jsme výhru pojistili čtvrtou brankou.

FC Malenovice
Facebook Malenovic: Další prohra, tentokrát na půdě Kostelce u Holešova, rozhodl nástup do druhého poločasu, který jsme nezachytili a proto odjíždíme bez bodů.

L. Kopřiva [-] - M. Hradil [-] - - M. Václavíček [-] (41. M. Gerát [-] ) , T. Marek [-] , M. Darebník [-] (68. L. Odložilík [-] ) , M. Třasoň [-] , D. Marek [-] , R. Šimčík [-] , R. Zmeškal [-] , L. Kaďorek [-] , S. Pelikán [-]

J. Mňaček [-] - D. Paták [-] (88. . Novak [-] ) , M. Struška [-] , M. Bartoň [-] , M. Daněk [-] (25. D. Kletečka [-] ) , Š. Válek [-] (68. D. Galatík [-] ) , R. Střelec [-] - M. Bartek [-] , D. Torma [-] - P. Vichorec [-] (84. P. Menša [-] ) , D. Bartoň [-]

ŽK: 64. M. Darebník - 14. M. Daněk , 32. D. Kletečka , 58. P. Vichorec , 60. D. Paták , 73. D. Torma .
Hráči zápasu: M. Gerát , L. Kaďorek - D. Bartoň .
Počet diváků: 63. Rozhodčí: Kubíček Michal - ŽNIVA Lukáš, JÍLKOVÁ Karolína.