22.kolo, Pardubický | 1.A třída , 2017-2018

--

Luže opět za tři body

3

report...

Na malém hřišti na ,,házenou" nakonec vítězství........ Ve 22 kole lA třídy ,krajské soutěže pardubického kraje zajíždělo naše mužstvo do Kunčiny,která byla na 9 místě tabulky.Kdo jsme tam v minulosti byl,věděli jsme,že nám malý rozměr hřiště nebude vyhovovat a tak se stalo.Nakonec přece jen vydřené vítězství,když utkánískončilo našim vítězstvím T J KUNčlrun Marek Kopecký poslaI na hřiště naši standartní sestavu: Ja noušek-Roubínek,Nagy,Radouš, Ka pitola_Hol u b, Merkl,Lacma n_ Veis,Krouti!,Hrubý Utkání proběhlo bez střídání. Branky: 16 min.MerkI,88 min.Radouš Utkáníjsme zahájili silnou ofenzívou a nebylo pochyb jak se bude utkání vyvíjet.Ale přišla už B minuta a bylo všechno jinak.Janoušek vyběhl nerozvážně a zbytečně na velké vápno do chumlu našich hráčů,míč,který měl vyboxovat se snažil chytit,míč mu ale vypadl a domácí pohodlně skorovali do prázdné branky,ach to zbytečné vybíhání !!!!!! Pro naše hráče to byla nepříjemná sprcha.Ještě že se jiŽ v ].6 minutě prosadil ondra Merkl a dělovkou /levačkou!!!/ k pravé tyči vyrovnává na 1:1.Utkání by|o hráno poměrně tvrdě z obou stran,jak také jínak,když na malém hřišti byli všichni hráči na sobě a tak docházelo k tvrdým soubojům.V průběho prvního poločasu jsme si vytvořili několik slibných akcí,většinou centry po zemi na dorážku,ale vždy chybělo několik centimetrů"Poločas ukončil pěknou střelou Hrubý,ale golman bravurně kryl. Druhý poločas byl opět plně pod našítaktovkou,a dlouhé minuty se hrálo na polovině domácích.Naši před vápnem dobře kombinovali,dalo se na to dívat,ale střela na branku anijedna.Je pravdou,že domácí zabetonovali prostor před velkým vápnem,byla zde hlava na hlavě a nebyla možnost úniku,přesné přihrávky pro zakončeníani střelba,která by se stejně odrážela od neproniknutelného valu domácích.Hostům se ale ve druhém poločase podařilo několik velmi nebezpečných brejků a je paradoxem,že přesto,že se hrálo převážně na jejich polovině si vytvořilo více brankových příleŽitostí než naši! ! ! ! ! !V B0 minutě se již Marek Kopecký nemohl na tu naši střeleckou nemohoucnost dívat a poslal do Útoku centrhalva Radouše a obránce