15.kolo, Pardubický | 1.A třída , 2017-2018

--

Pardubičky nedaly šancí Mýtu

0

Report...

Od úvodních minut převyšovali domácí hostující družinu ve všech směrech. Lépe kombinovali, drželi lépe míč na kopačkách a hosté pobíhali zmateně bez míče. Domácí převaha vyústila v 19. minutě v branku, kterou vsítil Svatoň, jehož lehká střela propadla za záda hostujícího gólmana - 1:0. Po půlhodině hry odcentrovala domácí družina zpravé strany a nikým neobsazený Krejčí trestal podruhé - 2:0. Mýto se v první půli dostalo do jedné šance, ale střela Pospíšila do poloodkryté branky trefila jen domácího zadáka. Třetí gólový úder zasadily Pardubičky hostům hned po třiceti vteřinách druhé půle, kdy pronikl do rozhozené hostující obrany Svatoň a pohodlně zavěsil - 3:0. Tento tvrdý direkt už hosté nedokázali rozdýchat do konce utkání, nepomohlo jim ani prostřídání hráčů. Pardubičky si svůj exkluzivní náskok hlídaly a zápas skončil jednoznačnou výhrou domácí letky.