19.kolo, Pardubický | Krajský přebor , 2017-2018

Žamberk nestačil na Českou Třebovou

71. V. Novotný , 74. O. Ezr
0

Report...

Od úvodních minut a prakticky po celý zápas jsme byli aktivní a měli utkání pod kontrolou. Gólově jsme se však prosadili až po sedmdesáti minutách hry a pojišťovací branka přišla vzápětí. Po dobrém výkonu ve všech řadách zasloužené vítězství nad snaživým soupeřem. V úvodu utkání hýřil aktivitou Grepl, který pálil z otočky a vzápětí po průniku gólman vyrazil s námahou jeho ránu na roh. Ve 26. min. si Bárta robinzonádou na efekt hravě poradil se střelou Dvořáka. Ve 29. min. Klumpar skvělým návratem zabránil slibně se rozvíjející akce domácího týmu. Ve 40. min. to zkoušel Ezr technicky z trestňáku, ale gólman stačil vytlačit nad břevno. Minutu po přestávce Roušar přehlavičkoval branku. Ve 48. min. po chytře zahrané Müllerově standardce nám ve vápně chyběl důraz. V 55. min. se ke střele dostal Novotný, ale scházela mu razance. V 70. min. vysunul dobře hrající Müller do brejku Novotného, který s přehledem podél gólmana otevřel skóre zápasu – 0:1. V 74. min. přiklepl Novotný centrovaný míč zpětně Ezrovi, který střelou k tyči náš náskok zvýšil a jak se ukázalo, byl to poslední střelecký zápis utkání – 0:2. V 84. min. produktivní Novotný šikovně obehrál bránícího Frankeho a následný střelecký pokus zázračně zneškodnil Martinovský.