3

Počet diváků: 100. Rozhodčí: Kubálek Lukáš - KLEČKA Ivan, BEČVÁŘ Lubomír.

Hodnocení úrovně zápasu: 7 - Zápas jsme po špatném začátku nakonec zvládli. V úvodu zápasu nás zachránila několikrát branková konstrukce. Poté jsme utekli až na stav 3 : 0. V úvodu druhého poločasu jsme přežili penaltu, kterou zlikvidoval bravurně Špás. My jsme také pohrdli penaltou, ale v závěru nám dal klid v 84.min. VALC, který upravil na 4 :1. Vzhledem k průběhu považuji naše vítězství za zasloužené.
Rozhodčí - Kubálek Lukáš: 6 - Špatně zapsáni střelci AR1 nezvládal utkání několikrát chyboval a žaloval po každém vytknutí od fandů
Občerstvení - nápoje: 7
Občerstvení - jídlo: 7
Hrací plocha: 8
Zázemí: 8
Výkon domácích - TJ Sokol Malšovice: 8
Výkon hostů - SK Solnice: 7
Hráč utkání - domácí: Otakar Špás - V úvodu druhého poločasu jsme přežili penaltu, kterou zlikvidoval bravurně Špás.
Hodnocení hráčů - domácí: Ondřej Beznoska - 5, Martin Luňák - 8, David Ninger - 7, David Krejčí - 7, Tomáš Franc - 8, Ondřej Etflaiš - 7, Zdeněk Libřický - 7, Jiří Jareš - 8, Jiří Brokeš - 8, Tomáš Valc - 7, Petr Soukup - 7, Zdeněk Papík - 6, Roman Freiberg - 6, Otakar Špás - 9,