18.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A, 2017-2018

--

--

Horní Pěna přehrála Lomnici

6

Souboj čtvrtého s pátým vyzněl lépe pro domácí. Během prvních dvaceti minut vedli o tři branky, hosté začátkem druhé půle snížili na rozdíl jediného gólu, ale v závěru jistil vítězství svého týmu Lukáš Jirků. Horní Pěna si tak došla v posledním zápase sezóny pro vítězství 4:2.

TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí B
Petra Marsová, vedoucí týmu TJ Tatran Lomnice B: ,,Zápas v Horní Pěně byl pro naše B mužstvo posledním zápasem v této soutěži. Přesto, že jsme na hřiště soupeře odjížděli s jasným cílem vyhrát, bohužel musím říci, že výsledek utkání odpovídal dění na hřišti. Náš styl hry nemůžeme uplatnit na tak malém hřišti. Danému zápasu jsme se nedokázali vůbec přizpůsobit. Chtěla bych tímto poděkovat všem, kteří se jakkoliv podíleli na všech jarních kolech. Přála bych si, aby se podařilo zapojit více mladých hráčů, kteří by se s podporou těch "starších" mohli za další rok do této soutěže opět přihlásit. Ostatním mužstvům v naší soutěži přeji hodně úspěchů do nadcházející sezóny.''

Sokol Horní Pěna
J. Roh [-] - L. Jirků [-] , P. Plucar [-] , P. Mikulík [-] , M. Miláček [-] - J. Kubinec [-] , D. Maňour [-] , T. Reisner [-] , D. Kupka [-] - A. Balga [-] , O. Voldán [-] -

P. Voborský [-] - M. Nehoda [-] , P. Prášek [-] , J. Doktor [-] , R. Němec [-] , J. Němec [-] , V. Nohava [-] , D. Marek [-] , M. Velich [-] , M. Zákostelecký [-] , M. Sedláček [-]

ŽK: 30. J. Kubinec , 85. P. Mikulík - 33. R. Němec , 68. D. Marek , 85. M. Zákostelecký .
Počet diváků: 33. Rozhodčí: MAŇHAL ING. Jan - MASOJÍDEK Karel (N), DUŠÁK Vojta (N).