16.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A, 2017-2018

--

Lomnická rezerva s přehledem za tři body v Rapšachu

30. M. Šroub , 60. M. Šroub - 8. S. Marsa , 11. R. Němec , 13. V. Nohava , 43. J. Čuta , 80. V. Nohava , 88. P. Prášek (p.)
7

Lomnice, hrající o druhé místo, a Rapšach, který už má po tomto zápase jistotu posledního místa. Favorit byl jasný a zápas probíhal od prvních minut podle očekávání. Hosté vedli za necelou čtvrthodinu hry 0:3. Do poločasu padli ještě dvě branky, každá na jedné straně. V poločase druhém dokázali domácí snížit na rozdíl dvou branek, ale Lomničtí soupeře dorazili dvěma brankami v závěru utkání. Za zmínku rozhodně stojí dva góly domácího Michala Šrouba a dva góly vstřelil také hostující Václav Nohava.

TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí B
Petra Marsová, vedoucí týmu TJ Tatran Lomnice B: ,,Na zápas do Rapšachu jsme odjížděli kvůli velké omluvence také s hráči z našich záložních řad...aktivních, ale momentálně nehrajících členů našeho klubu. Jejich podpora a chuť pomoci týmu byla nakonec tím, co jsme potřebovali. Po rychle vstřelených gólech, kdy jsme po prvních dvaceti minutách měli náskok o tři góly, jsme ke hře přistupovali mnohem klidněji a s větší chutí vyhrát než soupeř. Až na nešťastné zranění Martina Dušáka v poslední minutě, musím zápas hodnotit velice pozitivně po všech stránkách. Za tento zápas patří dík všem, kteří se na hře jakkoliv podíleli."