15.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A, 2017-2018

--

Deštná překvapila favorita

30. R. Škácha , 34. J. Pospíchal , 85. R. Škácha , 87. P. Trmal - 6. M. Šamal , 27. R. Kuneš , 55. J. Hojer , 61. J. Hojer (p.) , 78. R. Kuneš
11

Na pěkném hřišti, za ještě lepšího počasí se hrál celkem slušný fotbal, i když chvílemi dost nervózní. Deštná přijela na hřiště Nové Vsi pouze s dvanácti fotbalisty, přičemž jeden z nich odehrál pouze 15 minut. Téměř vše hrálo do karet domácím, ale zápas měl zcela opačný průběh než se čekalo.

Vyrovnaný první poločas

Domácí favorit na Deštnou vlétl a vypadalo to, že si dokráčí pro jasné vítězství, ale Deštná se nedala a bojovala. Po chybě domácího brankáře důrazný Michal Šamal skóroval do prázdné branky - 0:1. Po další chybě domácích Kuneš po skvělé zasekávačce zvýšil k pravé tyči na 0:2. Pro Novou Ves to byl budíček a do přestávky zabrali a do poločasu brankami Škáchy a Pospíchala srovnali na 2:2.

Přestřelku v druhé půli vyhráli hosté

Po poločase Deštná zjednodušila hru, naproti tomu Spartak chtěl hrát kombinačně a to hostujícímu týmu vyhovovalo. Nejprve v 55. minutě hostující Josef Hojer zvýšil krásnou střelou na 2:3 a šest minut na to přidal druhý gól z penalty - 2:4. Když pak v 78. minutě přehodil brankáře opět Kuneš, bylo to 2:5 a zdálo se být rozhodnuto. Hostům, kteří neměli možnost vystřídat, začali docházet síly a toho soupeř využil. Během dvou minut, v 85. a 87. minutě, vstřelili domácí dvě branky, prosadil se opět Škácha a stejně jako minulý týden střelec Trmal - 4:5. Rázem to bylo pouze o jeden gól. Rozhodčí ještě nastavil něco okolo šesti minut nad rámec normální hrací doby, ale Deštná už si nenechala vítězství vzít a zaslouženě vyhrála.

TJ Spartak Nová Ves nad Lužnicí
V. Musil [-] - V. Candra [-] - P. Bambule [-] , B. Harazím [-] - M. Tetík [-] , P. Candra [-] , M. Mezera [-] , R. Košumberský [-] , J. Pospíchal [-] , R. Škácha [-] , M. Bielek [-]

TJ Sokol Deštná
M. Řepa [-] - R. Melzoch [-] , M. Marton [-] , R. Kuneš [-] , M. Šamal [-] , L. Melišík [-] , M. Svoboda [-] , M. Blažek [-] , Z. Kuneš [-] , M. Novotný [-] , M. Šlapanský [-]

Počet diváků: 80. Rozhodčí: KOŘÍNEK Luboš - BIELEK Jindřich (N), MARTÍNEK Miroslav (N).