14.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A, 2017-2018

--

--

Alespoň bod pro Lodhéřov v posledních minutách

12

Ve 14. kole přijel trápící se Lodhéřov na půdu nažhavené Majdaleny, která chtěla potvrdit šokující výhru z minulého kola nad Novou Vsí. Lodhéřov trápila marodka, chyběli 4 hráči ze základní sestavy a v brance již druhý zápas musel nastoupit lodhéřovský útočník Razima.

První půle bez gólu

Z počátku utkání se hrálo převážně ve středu pole, žádných šancí se nadšených 43 diváků nedočkalo. Největší šanci první půle měli domácí, kdy z rohového kopu hostující hráč hlavičkoval prudce k tyči, ovšem skvělý zákrok předvedl zaskakující brankář Razima a držel šance Lodhéřova - první poločas skončil tak nerozhodně, 0:0.

Gól za pět minut dvanáct

Do druhého poločasu nastoupil Lodhéřov jako vyměněný a byl lepším týmem. Krásný fotbal ve druhé půli ovšem kazil šíleně pískající rozhodčí Kořínek. V 68. minutě si chytře naběhl do lodhéřovského Byrtuse hostující hráč a rozhodčí odpískal pokutový kop z optimální pozice za vápnem. K míči se postavil zkušený Bouchal a krásnou střelou přes zeď nedal Razimovi šanci - 1:0 pro Majdalenu. Tento gól Lodhéřov nakopl a do konce poločasu se hrálo pouze na jednu branku. Ovšem skvěle bránící obrana Majdaleny nepouštěla Lodhéřov k vyloženým šancím, vyjma střel z dálky Slavíčka a Mertla. V 78. minutě zahrával Slavíček standardní situaci, ve vápně trefil do ruky hostujícího obránce, rozhodčí Kořínek ovšem zůstal klidný a jasnou penaltu neodpískal. Zaslouženého vyrovnání se přeci jen Lodhéřov dočkal - v poslední minutě zápasu byl hostující Kos zfaulován na rohu velkého vápna, k míči se postavil Slavíček, který obstřelil zeď a střelou na zadní tyč nedal jinak skvěle chytajícímu Bártovi šanci - 1:1. To bylo to poslední, co diváci v zápase viděli a zápas tak skončil remízou 1:1.

TJ Sokol Lodhéřov
František Slavíček (trenér TJ Sokol Lodhéřov): ,,Dnes jsme byli rádi, že jsme vůbec složili základní jedenáctku, do Majdaleny jsme přijeli ve 12 lidech a již po 15 minutách musel vystřídat skvěle hrající Ondřej Michal a do konce zápasu jsme byli bez střídání. Kluci ovšem bojovali, bojovnost byla taková, jakou bych si představoval každý zápas a zaslouženě jsme v poslední minutě urvali alespoň bod. Klukům dnes děkuji, výkon rozhodčího Kořínka raději bez komentáře.''

TJ Sloupárna Majdalena
P. Bárta [-] - F. Horník [-] , T. Horník [-] , P. Bezemek [-] , V. Biňovec [-] , P. Buday [-] , V. Bouchal [-] , R. Bezemek [-] , V. Cikán [-] , J. Fürst [-] , D. Sejk [-]

M. Razima [-] - V. Lovětínský [-] , O. Michal [-] , R. Kupka [-] - R. Byrtus [-] , P. Plachý [-] , M. Kos [-] , V. Mertl [-] - M. Michal [-] , M. Slavíček [-] , J. Moravec [-]

ŽK: 80. F. Horník - 30. R. Kupka , 44. M. Michal , 67. R. Byrtus , 77. P. Plachý .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: KOŘÍNEK Luboš - WOLF Stanislav (N), PAVOUK Josef (N).