13.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A, 2017-2018

--

Překvapivá remíza v Lomnici

23. J. Němec - 87. L. Jarkovský (p.)
9

V utkání byl jasný favorit a to byli borci Lomnické rezervy, ale těm se v jarní části vůbec nedaří. Naplno bodovat dokázali pouze v jednom případě a patří jim čtvrté místo v tabulce. Naopak Žďár si vede na jaře nad očekávání a sbírá body proti silným soupeřům. Po prvním poločase domácí sice vedli zásluhou Jana Němce, ale v poločase druhém se prosadil z penalty Ladislav Jarkovský a zajistil tak Žďáru další cenný bod proti papírově silnějšímu soupeři.

TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí B
Petra Marsová - vedoucí týmu TJ TATRAN Lomnice nad Lužnicí ''B'': ,,Do zápasu jsme nastupovali s jasným cílem vyhrát. Výsledek 1:1, ale bohužel odpovídá našemu výkonu na hřišti. Naši hru jsme přizpůsobili slabšímu soupeři a podle toho celé utkání vypadalo. Neproměněné šance, málo bojovnosti, jakoby nám chyběla energie a zápal do hry, který jsme měli na začátku soutěže. Penalta na konci zápasu byla jen poslední hořkou tečkou za celým zápasem. Letošní jaro se nám prostě vůbec nedaří.''

L. Cypris [-] - M. Zákostelecký [-] , P. Prášek [-] , P. Šedivý [-] , J. Doktor [-] , J. Němec [-] , V. Nohava [-] , D. Marek [-] , M. Velich [-] , S. Marsa [-] , P. Řehoř [-]

SK Horní Žďár
P. Fríd [-] - M. Hochmuth [-] , D. Píšan [-] , D. Šablatura [-] , P. Kalina [-] - M. Novák [-] , M. Píšan [-] , Š. Dolák [-] , M. Mikloš [-] - P. Sliacký [-] , L. Jarkovský [-] -

ŽK: 87. D. Marek .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: KOUDELKA Jiří - JEDLIČKA Karel (N), ROŠTEK Zdeněk (N).