25.kolo, Středočeský | Kolín | III. třída sk. B, 2017-2018

Mučka se zasloužil o výhru Kozojed nad Rostoklaty

13. L. Mučka , 54. L. Mučka - 15. P. Bláža (p.)
5

TJ Rostoklaty
Petr Kadláček (trenér): V první půli se našemu brankaři povedl dlouhý, přesný výkop, ovšem sprintující Hraník proti domácímu strážci svatyně neuspěl. Na skórovníku běžela 13.minuta, jejich útočníkovi se podařilo prodrat přes tři naše hráče a i když náš golman jeho první pokus vyrazil, přesto se mu podařilo procpat míč do sítě - 1:0. Hned minutu poté byl Bláža sražen ve čtverci a nařízenou penaltu on sám bezpečně proměnil - 1:1. Ještě do půle nevyšel Blážovi pokus o přehození brankaře, míč skončil vedle. V druhé půli vyrobil dom.golman obrovskou mindu při rozehrávce, bohužel to Bláža nevyřešil dobře. No a pak přišel moment, kdy jsme mohli vývoj zápasu překlopit na naši stranu. Hraník si přikryl u nich ve čtverci balon a když se chystal vystřelit, byl faulován, ovšem k údivu všech hra pokračovala dál. Všiml jsem si, že sudí píšťalu k obličeji přiložil, nicméně byla by to druhá pentle, takže ..... Pak bohužel přišel gól domácích, centr zprava jejich podle mého nejlepší hráč parádně zpracoval, a i když se všichni naši okolo snažili, kasu trefil přesně. Už jen krátce, Belovski kousek za modrou pálil vedle, Kmoch z úhlu nad, ke konci ani Touš hlavou nedal a po chvíli byla jeho bomba zablokovaná. Tak minutu před hvizdem, když šel na přímák pomoci i náš brakař a hráli jsme na riziko, mohl po odraženém míči v trháku domácí hráč zvýšit. Sprint přes celý plac ve finále nezvládl a těsně před samým zakončením upadl. Toto bylo sice trochu úsměvné, ovšem co se mi na hřišti nelíbilo, to byly nadávky, patřičně nepotrestané fauly ( dva určitě ) a krev v obličeji našeho hráče. Obě mužstva ale podala pěkný fotbalový výkon a pouze můj názor, remíza by byla spravedlivá.

TJ Sokol Kozojedy
J. Šrůta [-] - T. Formánek [-] (70. T. Novák [-] ) , J. Novák [-] , L. Bolen [-] (45. J. Hlava [-] ) , L. Beneš [-] , J. Čermák [-] , P. Pokorný [-] , L. Mučka [-] , T. Čadina [-] , T. Künzel [-] , J. Novotný [-]

D. Peřestý [-] - J. Šrail [-] , J. Hraník [-] , P. Bláža [-] (74. T. Menšík [-] ) , L. Kmoch [-] (73. M. Kubelka [-] ) , O. Vraj [-] , S. Belovski [-] , F. Čabrádek [-] , P. Touš [-] , O. Machů [-] , P. Škréta [-]

ŽK: 77. J. Čermák , 93. T. Novák - 59. L. Kmoch , 66. O. Machů , 67. F. Čabrádek .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: ŠAFRÁNEK Miroslav - SVĚTLÍK Josef (N), BLÁŽA Petr (N).