18.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Počítky získaly důležité tři body

0

Tři důležité body  získali Počítky, které byli před tímto zápasem blízko sestupovému pásmu.

V prvním poločase se hrál bojovný fotbal ve středu hřiště s minimálním počtem gólových šancí. Na první branku utkání si 150 diváků muselo počkat do 29. minuty, kdy si na dlouhý aut výborně hrajícího stopera Františka Šustra naběhl útočník Lukáš Sláma a hlavou prodloužil míč do hostující branky. Vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat a o 6 minut později srovnal hostující střelec Bureš. Do konce prvního poločasu se už skóre nezměnilo. Druhý poločas začal stejně tak, jak první skončil. Vyrovnanou partií. Rozhodnutí přišlo v 69. minutě, kdy po kombinací Sláma – Zajíček byl druhý jmenovaný faulován v pokutovém území a rozhodčí Myška nařídil pokutový kop. Ten s přehledem proměnil Roman Schneider do protipohybu brankáře. Na konečném skóre nic nezměnil ani závěrečný tlak Rozsoch. Počítky vyhrály ve vyrovnaném utkání 2:1.

SK Transformátor Počítky
Rostislav Ptáček, trenér domácích: „Ve vyrovnaném a bojovném utkání se štěstěna přiklonila na stranu Počítek. Rozhodla situace v druhém dějství, kdy správně nařízený pokutový kop proměnil Schneider. Velice důležité body v boji o záchranu.“

TJ Rozsochy
Bohumil Prášil,trenér Rozsoch: Utkání by slušela remíza. Rozhodla nesprávně odpískaná penalta, naopak nám byla odepřena.

D. Šobej [-] - T. Straka [-] , F. Šustr [-] , D. Odehnal [-] , D. Vambera [-] - A. Svoboda [-] (61. J. Hořínek [-] ) , R. Schneider [-] , A. Kment [-] , R. Němec [-] (90. F. Lhotský [-] ) - L. Sláma [-] (82. P. Hájek [-] ) , O. Zajíček [-] (88. M. Sobotka [-] )