16.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Střídající hráči rozhodli o vítězství Počítek

0

Počítky důležitým vítězstvím nad posledním celkem soutěže z Pohledce pomalu unikají sestupovým příčkám a posouvají se do klidného středu tabulky.

Domácí tým vstoupil do utkání aktivněji a byl lepším celkem. Vytvořil si spoustu vyložených šancí, ale opět selhal v jejich proměňování. První gól zápasu vstřelil domácí útočník Zajíček, kdy z bezprostřední blízkosti hlavou rozvlnil síť. Další šance domácího týmu zlikvidoval hostující brankář Hájek, který odehrál vynikající zápas. Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté a odměnou jim byla vyrovnávací branka z kopačky Bukáčka. Pohledec měl i další možnosti, ale všechny pokusy vychytal domácí brankář Šobej. Rozhodnutí zápasu na sebe vzali střídající hráči. Nejprve Hájek poklidil míč do hostující branky po dlouhém autu Šustra a o pár minut později Adam Svoboda zvýšil na 3:1. Poslední gól zápasu padl v poslední minutě, kdy unikajícího Slámu fauloval hostující obránce v pokutovém území a Schneider z penalty uzavřel skóre utkání.

SK Transformátor Počítky
Rostislav Ptáček, trenér Počítek: „První poločas byl z naší strany dobrý a byli jsme lepším celkem. Ovšem jak tomu bývá v posledních zápasech, neproměňujeme vyložené šance. Druhý poločas se Pohledec zvedl a byl vyrovnaným soupeřem. Zápas rozhodli střídající hráči. Hostům výborně zachytal brankář Hájek.“

D. Šobej [-] - T. Straka [-] , F. Šustr [-] , D. Odehnal [-] , D. Vambera [-] - L. Sláma [-] , R. Schneider [-] , A. Kment [-] , R. Němec [-] (65. A. Svoboda [-] ) - R. Halámka [-] (75. P. Hájek [-] ) , O. Zajíček [-] (85. H. Svoboda [-] )