16.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Důležitá výhra Hamrů

0

Jediná branka v zápase rozhodla o tom, že ambiciózní tým Hamrů stále živí svůj postupový sen.

Prvních dvacet minut utkání bylo ve znamení tlaku hostujícího týmu, ve kterém Hamry z největší šance trefily tyčku. Když se domácí ubránili tlaku hostů, přišla hrubá chyba v obraně, při níž hostující hráč Danko protlačil míč do sítě. Poté přišly chvíle domácích, ve kterých si vypracovali  dvě stoprocentní šance, v nichž ale domácí útočníci selhali. V druhém poločase se hra vyrovnala a šance přicházely na obou stranách hřiště. Domácí hrozili zejména po centrech a standartních situacích, po kterých ale stále míjeli branku. Za to hosté hrozili z brejků, ale domácího brankáře Čížka již překonat nedokázali.

TJ Nová Ves u Nového Města na Moravě B
Pavel Menšík, trenér Nové Vsi: Z mého pohledu by utkání slušela více remíza.

FC Hamry nad Sázavou
Miloslav Bureš, trenér Hamrů: Vyrovnané utkání s mnoha šancemi na obou stranách mohlo klidně skončit 7:7, ale střelci si vybrali volný den, a tak utkání rozhodl Danko po důrazném průniku.

T. Čížek [-] - Z. Nejedlý [-] , F. Šandera [-] , J. Starý [-] , M. Klement [-] - T. Nečas [-] (81. M. Beneš [-] ) , J. Šandera [-] (86. T. Novotný st. [-] ) , S. Kubík [-] , J. Bureš [-] - L. Jůda [-] (76. P. Novotný [-] ) , V. Novotný [-]

M. Bureš [-] - F. Řebík [-] (64. F. Navrátil [-] ) , I. Sojma [-] , P. Vašek [-] , F. Kotík [-] - P. Danko [-] (59. L. Sýs [-] ) , J. Zábranský [-] (46. J. Zeman [-] ) , P. Novotný [-] , V. Zedníček [-] - D. Havlík [-] , M. Landsman [-]

ŽK: 68. F. Šandera - 81. V. Zedníček .
Hráči zápasu: I. Sojma .