21.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2017-2018

--

--

17. V. Kopečný - 68. M. Polák (p.)
28

Hosté srovnali gólem z penalty, ale v dovednostní disciplíně po uplynutí hrací doby už neuspěli...

Domácí šli do vedení

Už od začátku utkání se hostům absolutně nic nedařilo, byli nedůrazní, pomalí, neběhali a Rokycany je ve všem předčili. Vůbec to nevypadalo, že by se měli sejít tým, který hraje o postup, proti týmu, který bojuje o záchranu. Domácí hráli jednoduše a přímočaře, po jedné z akcí uprostřed hřiště obešel Kopečný tři hráče hostů a pohodlně uklidil balón do branky - 1:0. Zbytek poločasu se odehrával v podobném duchu a Rokycany mohli přidat branku, ale do kabin se šlo za stavu 1:0.

Ve druhém poločase se hra vyrovnala

Zručští nastoupili do druh půle s jiným nasazením, hra se pomalu vyrovnala a hosté postupně přebírali otěže zápasu. Hosté si vytvořili nějaké pološance a hra se pomalu přesunula před branku domácích. Po krásné narážečce hostí se řítil do vápna hostující Jelínek, který byl sražen. Polák nařízenou penaltu proměnil a srovnal na 1:1. Zbytek zápasu se odehrával v podobném duchu, ale gól už nepadl.

Bod navíc si připsali domácí

Penaltovou loterii zvládli lépe domácí a získali tak druhý bod.

TJ Zruč
Jaroslav Urbánek (trenér): Po delší pauze jsme odehráli mistrovský zápas a zřejmě se to na nás podepsalo. Odehráli jsme asi nejhorší poločas. Všude jsme byli pozdě, vepředu téměř neškodný a celkově jsme působili bez zájmu. Takže výsledek 1:0 pro domácí byl pro nás ještě přijatelný. Naštěstí jsme si to v šatně vyříkali a druhý poločas už vypadal o dost lépe, alespoň co se týká nasazení. Domácí jsme do ničeho už nepustili a snažili se skóre otočit. Povedlo se to až po jasném faulu na Jelínka, kdy se z penalty nemýlil Polák. I nadále jsme pak byli lepší, ale nedařila se nám finální fáze a když se to jednou povedlo rozhodčí jak sám uznal špatně odmával ofsajd. Do dalších zápasů musíme nastoupit koncentrovaně od první minuty jinak to bude těžké s každým!

FC Rokycany B
M. Wohlmuth [-] - V. Kopečný [-] (72. J. Řapek [-] ) , M. Hlavsa [-] , J. Kořínek [-] , J. Ječmen [-] (89. L. Kouřil [-] ) , O. Varga [-] (61. J. Planeta [-] ) , P. Pfeifer [-] , J. Lev [-] (85. V. Holek [-] ) , L. Brož [-] , J. Sefzig [-] , J. Klír [-]

TJ Zruč
V. Klik [-] - D. Král [-] , J. Kohout [-] , P. Korous [-] , M. Fryček [-] (36. T. Jelínek [-] ) , O. Mašek [-] (36. K. Kazda [-] ) , V. Tobrman [-] , M. Pechman [-] , A. Král [-] , M. Polák [-] (73. F. Korelus [-] ) , L. Husník [-]

ŽK: 29. L. Brož , 40. O. Varga , 59. M. Hlavsa - 18. M. Fryček , 19. A. Král , 86. D. Král .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: MAROUŠEK Karel - SLADKÝ Stanislav, ČERMÁK Vladimír.