26.kolo, Zlínský | Zlín | III. třída sk. A, 2017-2018

--

Po půstu v prvním poločase přišla jasennská smršť

70. J. Dedík - 6. L. Smilek , 62. J. Zicha , 68. R. Lukáš , 71. J. Zicha , 73. R. Lukáš , 76. L. Smilek , 78. J. Zicha , 78. R. Lukáš
1

Jasenná si dovezla ze Zlámance, kde hrají Doubravy svoje domácí zápasy, pohodovou výhru.

Skóre se měnilo již v 5.min, to se trefil Smilek - 0:1. Doubravy zahrozily v 11.min, jenže Dedík golmána Jasenné Špačka nepřekonal. Do konce poločasu se hrálo za převahy Jasenné, jenže hosté si góly šetřili až na druhý poločas. V 63. min se z trestného kopu krásně zavěsil Jan Zicha - 0:2. V 68.min vyslal do gólovky Jurčák Lukáše a ten nezaváhal - 0:3. Domácí se čestné branky dočkali v 70. min., po chybě Bajzy skóroval Dedík - 1:3. Jenže Jan Zicha hned v následující minutě zvýšil na 1:4. V 75. min. viděli diváci další branku, kterou vsítil branku Jurčák - 1:5. Gólostroj Jasenné pokračoval i nadále, v 76. min. po samostatné akci zakončoval Smilek na 1:6. V 77. min. završil hattrick Jan Zicha - 1:7. Druhý gól v zápase vstřelil v 78. min. Lukáš - 1:8. Tím byla ukončena fantastická patnáctiminutovka Jasenné, domácí Doubravy byly zralé na ručník. Výhra hostů je naprosto zasloužená! AUTOR: Marek Řezníček